WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa, wykona z blachy 1 mm w kolorze jasnoszarym.

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Najważniejsze cechy:

  • Przeznaczona do montażu na mocowaniach Rack 19" 1U
  • Wykonana z blachy stalowej o grubości 1 mm
  • Pomalowana proszkowo kolor RAL7035
  • Posiada 12 otworów wykonane pod adaptery SC Simplex
Wysokość
1U
Szerokość
19"
Głębokość
210 mm
Waga
3 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WN722N Wireless USB 150Mbps

TP-Link TL-WN722N Wireless USB 150Mbps

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n ze złączem RP-SMA/ż, zewnętrzną anteną 4 dBi, 1T1R MIMO

Producent: TP-Link

37,99 zł z VAT 30,89 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,89 zł z VAT 16,98 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

96,85 zł z VAT 78,74 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

64,71 zł z VAT 52,61 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

19,13 zł z VAT 15,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator