WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

84,75 zł z VAT 68,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa, wykona z blachy 1 mm w kolorze jasnoszarym.

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Najważniejsze cechy:

  • Przeznaczona do montażu na mocowaniach Rack 19" 1U
  • Wykonana z blachy stalowej o grubości 1 mm
  • Pomalowana proszkowo kolor RAL7035
  • Posiada 12 otworów wykonane pod adaptery SC Simplex
Wysokość
1U
Szerokość
19"
Głębokość
210 mm
Waga
3 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 12V 1A

16,00 zł z VAT 13,01 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa 12U 19", 600x600x450 mm, drzwi szklane

Producent: Lanberg

564,75 zł z VAT 459,15 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,62 zł z VAT 1,32 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

63,92 zł z VAT 51,97 zł netto

szt

Mercusys AC12G

Mercusys AC12G

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1200.

Producent: Mercusys

134,07 zł z VAT 109,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, szara

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, szara

Szuflada zapasu kabla 1U w kolorze szarym do montażu w szafie Rack 19"

Producent: StalFlex

130,00 zł z VAT 105,69 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Duplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Duplex jest przeznaczona do montażu w 19-calowej stojącej lub wiszącej szafie teleinformatycznej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

97,17 zł z VAT 172,42 zł 79,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator