WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa, wykona z blachy 1 mm w kolorze jasnoszarym.

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Najważniejsze cechy:

  • Przeznaczona do montażu na mocowaniach Rack 19" 1U
  • Wykonana z blachy stalowej o grubości 1 mm
  • Pomalowana proszkowo kolor RAL7035
  • Posiada 12 otworów wykonane pod adaptery SC Simplex
Wysokość
1U
Szerokość
19"
Głębokość
210 mm
Waga
3 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

42,53 zł z VAT 34,58 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,27 zł z VAT 37,62 zł netto

szt

Końcówka kątowa do akumulatora ML062

1,97 zł z VAT 1,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/APC Simplex, wysuwana, wyposażona

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/APC Simplex, wysuwana, wyposażona

Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 12 włókien w standardzie SC/APC

193,11 zł z VAT 157,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator