WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex, wysuwana

Producent: Mantar

170,97 zł z VAT 139,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa, wykona z blachy 1 mm w kolorze jasnoszarym.

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Najważniejsze cechy:

  • Przeznaczona do montażu na uchwytach Rack 19" 2U
  • Wykonana z blachy stalowej o grubości 1 mm
  • Posiada 48 otwory wykonane pod adaptery SC Duplex
  • 4 otwory (2 otwarte oraz 2 zamknięte) na dławiki PG 13.5
  • 2 dławiki PG 13.5, 2 uchwyty mocujące pilot kabla oraz 2 plastikowe organizery - w zestawie
  • Wyposażona w wysuwalną oraz demontowalną szufladę, umożliwiającą wygodny dostęp do wnętrza
  • Szuflada posiada przetłoczenia przeznaczone do montażu opasek zaciskowych na kable
  • Pomalowana proszkowo kolor RAL7035
Wysokość
2U
Szerokość
19"
Głębokość
255 mm
Waga
4 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,30 zł z VAT 2,68 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 434,45 zł z VAT 1 166,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/UPC Duplex, wysuwana, wyposażona

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/UPC Duplex, wysuwana, wyposażona

Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/UPC

252,15 zł z VAT 205,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w szafie 19-calowej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

115,69 zł z VAT 94,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator