WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex, wysuwana

Producent: Mantar

170,97 zł z VAT 139,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa, wykona z blachy 1 mm w kolorze jasnoszarym.

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Najważniejsze cechy:

  • Przeznaczona do montażu na uchwytach Rack 19" 2U
  • Wykonana z blachy stalowej o grubości 1 mm
  • Posiada 48 otwory wykonane pod adaptery SC Duplex
  • 4 otwory (2 otwarte oraz 2 zamknięte) na dławiki PG 13.5
  • 2 dławiki PG 13.5, 2 uchwyty mocujące pilot kabla oraz 2 plastikowe organizery - w zestawie
  • Wyposażona w wysuwalną oraz demontowalną szufladę, umożliwiającą wygodny dostęp do wnętrza
  • Szuflada posiada przetłoczenia przeznaczone do montażu opasek zaciskowych na kable
  • Pomalowana proszkowo kolor RAL7035
Wysokość
2U
Szerokość
19"
Głębokość
255 mm
Waga
4 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,66 zł z VAT 7,04 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

4,98 zł z VAT 4,05 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 475,98 zł z VAT 1 199,98 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Kasetka PLC 1x16

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 4U 144xSC Simplex, wysuwana

Przełącznica światłowodowa 19" 4U 144xSC Simplex, wysuwana

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

412,05 zł z VAT 335,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator