WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m G657A2

Producent: Opto

72,55 zł z VAT 58,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 40m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (USG) UniFi Security Gateway

493,57 zł z VAT 401,28 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-PRO) UniFi UAP-AC PRO

Ubiquiti (UAP-AC-PRO) UniFi UAP-AC PRO

Dwuzakresowy access point (Dual-Band) firmy Ubiquiti. Urządzenie może pracować jednocześnie w dwóch zakresach 5GHz oraz 2.4GHz. Moduł radiowy może nadawać z mocą do 22dBm.

Producent: Ubiquiti Networks

611,83 zł z VAT 497,42 zł netto

szt

Ubiquiti (US-24) UniFi Switch 24, Non-PoE

858,61 zł z VAT 698,06 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m G657A2

59,09 zł z VAT 48,04 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1.5m (niebieski)

3,10 zł z VAT 2,52 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m G657A2

16,83 zł z VAT 13,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator