WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m G657A2

Producent: Opto

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 50m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SG108E

TP-Link TL-SG108E

Inteligentny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

120,39 zł z VAT 97,88 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-LR) UniFi UAP-AC LR

Ubiquiti (UAP-AC-LR) UniFi UAP-AC LR

Moc 24/22dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

427,77 zł z VAT 347,78 zł netto

szt

Ubiquiti (UC-CK) UniFi Controller Cloud Key

Ubiquiti (UC-CK) UniFi Controller Cloud Key

UniFi Controller z hybrydową chmurą.

Producent: Ubiquiti Networks

338,99 zł z VAT 275,60 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,88 zł z VAT 38,11 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator