WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m G657A2

Producent: Opto

85,63 zł z VAT 69,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 50m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Organizer kabli poziomy 1U, grzebieniowy

23,25 zł z VAT 18,90 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-LR) UniFi Access Point AC Long-Range

425,52 zł z VAT 345,95 zł netto

szt

Ubiquiti (UC-CK) UniFi Controller Cloud Key

Ubiquiti (UC-CK) UniFi Controller Cloud Key

UniFi Controller z hybrydową chmurą.

Producent: Ubiquiti Networks

337,22 zł z VAT 274,16 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,63 zł z VAT 37,91 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

26,89 zł z VAT 21,86 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 15m

29,10 zł z VAT 23,66 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator