WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

Producent: Opto

26,84 zł z VAT 21,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

21,86 zł z VAT 17,77 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

19,56 zł z VAT 15,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

22,44 zł z VAT 18,24 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 20m G657A2

48,41 zł z VAT 39,36 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 10m

35,71 zł z VAT 29,03 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator