WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

Producent: Opto

25,71 zł z VAT 20,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,38 zł z VAT 3,56 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

5x portów Ethernet z wyjściem PoE na 4 portach, USB, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

219,67 zł z VAT 178,59 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

34,76 zł z VAT 28,26 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

20,86 zł z VAT 16,96 zł netto

szt

Uchwyt do organizacji włókien w przełącznicy

1,33 zł z VAT 1,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

34,17 zł z VAT 27,78 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

20,32 zł z VAT 16,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator