WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 20m G657A2

Producent: Opto

48,41 zł z VAT 39,36 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 20m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE black

7,12 zł z VAT 5,79 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

26,84 zł z VAT 21,82 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+RM

MikroTik RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

830,25 zł z VAT 675,00 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Ubiquiti (ETH-SP-G2) Ethernet Surge Protector

52,37 zł z VAT 42,58 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd UPS (C13), 1.8m z wyłącznikiem, czarna

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd UPS (C13), 1.8m z wyłącznikiem, czarna

Listwa zasilająca z 9 gniazdami UPS (C13) z wyłącznikiem, przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.

Producent: brak danych

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

6,77 zł z VAT 5,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 30m

154,54 zł z VAT 125,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator