WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

Producent: Opto

14,05 zł z VAT 11,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik RJ-45

1,70 zł z VAT 1,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,37 zł z VAT 3,55 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

TotoLink A3002RU

TotoLink A3002RU

AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router, obsługuje funkcję VLAN dla konfiguracji IPTV

Producent: TotoLink

156,41 zł z VAT 127,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

18,66 zł z VAT 15,17 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

85,10 zł z VAT 69,19 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator