WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

Producent: Opto

11,80 zł z VAT 9,59 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik RJ-45

1,70 zł z VAT 1,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Praca w paśmie 5 GHz, standard AC, przepustowość 450Mb/s, zasięg 25km, 1x port Gigabit Ethernet, zintegrowana antena o średnicy 40 cm i zysku 25 dBi

Producent: Ubiquiti Networks

491,05 zł z VAT 399,23 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657B3 EasyBend

14,22 zł z VAT 11,56 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

19,59 zł z VAT 15,93 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F643 GPON ONU 1GE+1GPON

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m

12,68 zł z VAT 10,31 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

29,62 zł z VAT 24,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator