WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

Producent: Opto

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 10m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Izopropanol Cleanser IPA 1l

Izopropanol Cleanser IPA 1l

Izopropanol Cleanser IPA 1 litr

28,04 zł z VAT 22,80 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Gumowa osłona wtyku RJ-45, zielona

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

Tenda A9

Tenda A9

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej N300.

Producent: Tenda

69,25 zł z VAT 56,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

26,17 zł z VAT 21,28 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

12,62 zł z VAT 10,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator