WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

Producent: Opto

13,89 zł z VAT 11,29 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 10m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Active Power Combo Listwa 9Gn, 1,5m

Active Power Combo Listwa 9Gn, 1,5m

Listwa zabezpieczająca przed przepięciami i zakłóceniami z sieci, posiada 9 gniazd i przewód zasilający o dł. 1,5 m

Producent: ActiveJet

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Kabel HDMI 2.0, długość 10m

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

17,86 zł z VAT 14,52 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator