WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

Producent: Opto

13,89 zł z VAT 11,29 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 10m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,22 zł z VAT 6,68 zł netto

szt

Gumowa osłona wtyku RJ-45, żółta

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

Gumowa osłona wtyku RJ-45, czerwona

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

Tenda A9

Tenda A9

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej N300.

Producent: Tenda

57,00 zł z VAT 46,34 zł netto

szt

Kabel HDMI 2.0, długość 10m

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 1m

20,87 zł z VAT 16,97 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

32,34 zł z VAT 26,29 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator