WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik Woobm-USB out of band management USB stick

Producent: MikroTik

47,08 zł z VAT 38,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Woobm to USB stick MikroTika pozwalający na zdalne zarządzanie out of band. Produkt podłącza się bezpośrednio do urządzenia z systemem RouterOS, a następnie połączenia się z konsolą za pośrednictwem sieci bezprzewodowej rozgłaszanej przez Woobm. Dzięki nowości MikroTika możliwe jest np. wykrywanie pobliskich RouterBOARDów czy połączenie Telnet bezpośrednio z komputera. Oferowany produkt może działać także jako bezprzewodowy klient - przykładowo można podłączyć wiele Woobmów do jednego AP znajdującego się w serwerowni.

Urządzenie wyposażone jest w prosty, graficzny interfejs Web. Za jego pośrednictwem możemy uzyskać pełny dostęp do terminala i skonfigurować podłączonego RouterBOADa.

Najważniejsze cechy:
  • możliwość zdalnego zarządzania out of band;
  • prosty, graficzny interfejs umożliwiający wejście w terminal zarządzający podłączonego urządzenia;
  • możliwość pracy jako klient;
  • możliwość wykrywania pobliskich urządzeń RouterOS.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (BM2HP) Bullet M2 HP

284,86 zł z VAT 231,59 zł netto

szt

Ubiquiti (BM5HP) Bullet M5 HP

284,86 zł z VAT 231,59 zł netto

szt

Kingston Flash Drive DT100G3/32GB

54,91 zł z VAT 44,64 zł netto

szt

RouterBoard cAP Lite

94,17 zł z VAT 76,56 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

470,84 zł z VAT 382,80 zł netto

szt

RouterBoard RB14eU 4x miniPCI-e + 3G adapter

159,90 zł z VAT 130,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator