WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Koszyk 0 prod. 0,00
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik Woobm-USB out of band management USB stick

Producent: MikroTik

51,41 zł z VAT 41,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Woobm to USB stick MikroTika pozwalający na zdalne zarządzanie out of band. Produkt podłącza się bezpośrednio do urządzenia z systemem RouterOS, a następnie połączenia się z konsolą za pośrednictwem sieci bezprzewodowej rozgłaszanej przez Woobm. Dzięki nowości MikroTika możliwe jest np. wykrywanie pobliskich RouterBOARDów czy połączenie Telnet bezpośrednio z komputera. Oferowany produkt może działać także jako bezprzewodowy klient - przykładowo można podłączyć wiele Woobmów do jednego AP znajdującego się w serwerowni.

Urządzenie wyposażone jest w prosty, graficzny interfejs Web. Za jego pośrednictwem możemy uzyskać pełny dostęp do terminala i skonfigurować podłączonego RouterBOADa.

Najważniejsze cechy:
  • możliwość zdalnego zarządzania out of band;
  • prosty, graficzny interfejs umożliwiający wejście w terminal zarządzający podłączonego urządzenia;
  • możliwość pracy jako klient;
  • możliwość wykrywania pobliskich urządzeń RouterOS.

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

102,83 zł z VAT 83,60 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Wkładka SFP WDM 1.25Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

251,93 zł z VAT 204,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator