WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi szklane, szara

Producent: StalFlex

231,79 zł z VAT 188,45 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Szafa nadaje się idealnie do zastosowania zarówno w firmach jak i  domu. Swoje zastosowanie znajdzie w montażu systemów monitoringu, sieci komputerowych, kontroli dostępu i systemach alarmowych. Wyróżnia się niezwykle łatwym i intuicyjnym montażem. Konstrukcja szafy pozwala na umieszczenie w niej półki rackowej o maksymalnej głębokości: 350 mm. W dolnej i górnej części szafy znajduje się dedykowane miejsce na wentylator o wymiarach: 120 mm x 120 mm (rozstaw śrub: 105 mm x 105 mm). Dodatkowy komfort montażu zapewniają proste w instalacji drzwi z możliwością wyboru (prawe/lewe). Drzwi zamykane są na zamek patentowy (w zestawie z kompletem dwóch kluczy).
Wnętrze szafy zaprojektowano w taki sposób, aby po zamontowaniu półki o maksymalnej dopuszczalnej głębokości, w jej wnętrzu pozostawała wolna przestrzeń:
  •     ok. 30 mm w jej tylnej części - zagospodarowanej specjalnie po to, aby ułatwić montaż okablowania,
  •     ok. 50 mm w jej przedniej części - tak aby w bezpieczny sposób umieścić w niej np. złącza ethernetowe, czy światłowodowe).
Wysokość robocza
4U
Wymiary
230mm x 520mm x 450mm (wysokość/szerokość/głębokość)
Materiał
Stal bezszwowa
Malowanie
Proszkowe
Obciążalność
60kg
Drzwi przednie
Szkło
Drzwi boczne
Stal, demontowane.
Przepusty kablowe
2 szt. (80x40mm)
Masa
6kg
Kolor
Szary RAL7035
Pakowanie
1 paczka
Montaż
Do złożenia

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

4,10 zł z VAT 3,33 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

680,36 zł z VAT 553,14 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

902,16 zł z VAT 733,46 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-10P

D-Link DGS-1210-10P

Zarządzalny 10-portowy gigabitowy switch Smart z 8 portami PoE+ i z 2 slotami SFP

Producent: D-Link

674,19 zł z VAT 548,12 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafa wisząca 19" 6U Lanberg, 600mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 6U Lanberg, 600mm, drzwi szklane, czarna

Szafa 6U 19", 600 x 600 mm, jednosekcyjna, czarna

Producent: Lanberg

479,11 zł z VAT 389,52 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 570x450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 570x450mm, drzwi szklane, szara

Szafa 12U 19", 570 x 450 mm, jednosekcyjna, szara

Producent: Lanberg

571,49 zł z VAT 464,63 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator