WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link T3700G-52TQ

Producent: TP-Link

8 097,08 zł z VAT 6 582,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Seria przełączników zarządzalnych L3 T3700 jest stworzona do budowania sieci skalowalnej, stabilnej i umożliwiającej szybki dostęp. Dzięki obsłudze szerokiej gamy protokołów routingu, slotach 10Gb/s, technologii fizycznego stackowania, rozbudowanych możliwościach zarządzania i obsłudze zasilaczy nadmiarowych, T3700G-52TQ to niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie dla sieci korporacyjnych, uczelnianych oraz dla usługodawców internetowych. Seria T3700 obsługuje protokoły routingu warstwy 3 takie jak Routing statyczny, RIP, OSPF oraz VRRP. Protokoły routingu multicast: PIM-SM oraz PIM-DM gwarantują wydajny routing dla grup multicast.

Przełącznik posiada 2 stałe i dwa opcjonalne porty SFP+ 10G, które można wykorzystać do stackowania. T3700G-52TQ obsługuje do 8 przełączników, łącznie 384 portów Gb, 32 porty Gb combo SFP oraz 32 porty 10G SFP+ w jednym fizycznym stosie, zapewniając przepustowość przełączania na poziomie 1408Gb/s. Stos może być wygodnie monitorowany i kontrolowany za pomocą adresu IP. Seria T3700 posiada 3 porty do zarządzania: port konsolowy RJ45, port konsolowy Micro-USB oraz dedykowany port RJ45. Port Micro-USB dedykowany jest laptopom nie posiadającym interfejsu RS232 (DB9). Zarządzanie odbywa się poprzez interfejs CLI. Port zarządzający RJ45 wykorzystywany jest jedynie do zarządzania przełącznikiem, dzięki czemu pozostałe porty RJ45 mogą zostać wykorzystane do transmisji danych.

Najważniejsze cechy:
  • Obsługa wielu protokołów routingu warstwy 3, w tym RIP/OSPF/ECMP/VRRP, wspierających skalowalność sieci
  • Technologia True Physical Stacking obsługuje do 8 jednostek, co umożliwia wysoką skalowalność i wydajną kontrolę nadmiarowości
  • 10-gigabitowe łącze nadrzędne Ethernet umożliwia aplikacjom, wymagającym dużej przepustowości, działanie wolne od zatorów i szybszy przesył danych
  • Wymienny zasilacz i funkcja redundant power supply minimalizują przestoje
  • PIM-SM/PIM-DM/IGMP Snooping umożliwia elastyczne zarządzanie wideo
CECHY SPRZĘTOWE
 
Standardy i protokoły
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Porty
48 portów 10/100/1000Mb/s RJ45 (Automatyczna negocjacja prędkości/Automatyczne krosowanie - Auto MDI/MDIX)
4 sloty combo gigabit SFP
Do 4 slotów 10G SFP+ (2 wbudowane i 2 opcjonalne sloty 10G SFP+)
1 port konsolowy RJ45
1 port Micro-USB
1 port USB
1 port zarządzający
Okablowanie sieciowe
10BASE-T: kable UTP kategorii 3, 4, 5 (maksymalnie 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: kabel UTP kategorii 5, 5e lub wyższe (maksymalnie 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR 10GBASE-SR
Bezwentylatorowy
Nie, 2 wyjmowalne wentylatory
Zasilanie
100~240VAC, 50/60Hz
Dwa moduły zasilania obsługujące Hot-swaping: PSM150 (150W)
Wymiary (S x G x W)
440*420*44 mm (17,32*16,55*1,73 cala)
PHYSICAL STACKING
 
Konwertery SFP+ i kable miedziane (DAC)
TXM431-SR
TXM431-LR
TXC432-CU1M
TXC432-CU3M
Maksymalna ilość portów Stacking
2 SFP+
Ilość jednostek w stosie
8
Przepustowość portu stakującego
20 Gb/s (Full-Duplex)
WYDAJNOŚĆ
 
Wydajność przełączania
Do 176Gb/s dla przełącznika samodzielnego
Szybkość przekierowań pakietów
Do 130,9Mp/s dla przełącznika samodzielnego
Tablica adresów MAC
32K
Bufor pakietów
4MB
Ramki jumbo
12KB
Ilość tras
8K IPv4
Ilośc tras statycznych
256 IPv4
Ilość interfejsów z adresami IP
128 IPv4
FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
 
Funkcja Quality of Service
Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard 802.1p
Obsługa 8 kolejek priorytetów
Ustalanie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR
Limit transferu danych zależny od portu i przepływu danych
Voice VLAN
Cechy przełącznika warstwy 2
IGMP Snooping V1/V2/V3 MVR
Obsługa protokołu LACP, zgodnie ze standardem 802.3ad (Do 64 grup agregacji, z 8 portami w grupie)
Protokół Spanning Tree STP/RSTP/MSTP F
iltrowanie/ochrona BPDU
TC/Root Protect
Funkcja wykrywania pętli zwrotnych
Kontrola przepływu danych w standardzie 802.3x
Sieci VLAN
Obsługa do 4K sieci VLAN jednocześnie
IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP
Bezpieczeństwo transmisji
Wiązanie IP-MAC-Port-VID
IEEE 802.1X
AAA
Radius/Tacacs+
Ochrona przed atakami DoS
IP Source Guard
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Zabezpieczenia portów
ACL
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Cechy przełącznika L3
Maksymalna prędkość przekierowywania adresów IP
Routing statyczny
RIP v1, v2
OSPF v2
ECMP
PIM-SM/PIM-DM/IGMP
Serwer DHCP/DHCP Relay
ARP Proxy
VRRP
Zarządzanie
Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Synchronizacja czasu SNTP
Zintegrowany protokół NDP/NTDP
Aktualizacja firmwaru: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową
Logi systemu i publiczne biblioteki MIB
Funkcja Dual Image
Zarządzanie IPv6
INNE
 
Certyfikaty
CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania
Przełącznik; Kabel zasilający; Instrukcja szybkiej instalacji; Płyta CD; Zestaw montażowy; Gumowe podstawki
Wymagania systemowe
Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90% niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90% niekondensująca

Produkty z tej samej kategorii

Zyxel GS1900-10HP

NOWOŚĆ!

Zyxel GS1900-10HP

10-portowy przełącznik gigabitowy typu smart. Wyposażony w 8x gigabitowych portów PoE oraz 2x gigabitowe porty SFP.

Producent: Zyxel

532,85 zł z VAT 433,21 zł netto

szt

TP-Link TL-SG2008

TP-Link TL-SG2008

Zarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet, model nie produkowany, zamiennik: TP-Link T1500G-8T

Producent: TP-Link

232,11 zł z VAT 188,71 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator