WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mysz Modecom MC-M9 Black, oem

Producent: Modecom

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przewodowa mysz optyczna ze złączem USB oraz przewodem długości 1,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

87,24 zł z VAT 70,93 zł netto

szt

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20 wodoodporny 3m

17,22 zł z VAT 14,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

szt

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

BESTSELLER

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Bezprzewodowy router dual band.

Producent: MikroTik

280,44 zł z VAT 228,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

A4-Tech Mysz V-TRACK G3-270N-1 WRLS, czarno-niebieska

45,51 zł z VAT 37,00 zł netto

szt

Mysz Modecom MC-M4 USB czarna

27,06 zł z VAT 22,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator