WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mysz Modecom MC-M9 Black, oem

Producent: Modecom

29,52 zł z VAT 24,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Przewodowa mysz optyczna ze złączem USB oraz przewodem długości 1,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik mAP lite (RBmAPL-2nD)

MikroTik mAP lite (RBmAPL-2nD)

micro access point, Dual-Chain 2.4GHz, procesor 650 MHz, 64 MB pamięci RAM, 1x port Ethernet

Producent: MikroTik

119,36 zł z VAT 97,04 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

86,81 zł z VAT 70,58 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

613,08 zł z VAT 498,44 zł netto

szt

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzenie do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi

Producent: MikroTik

298,41 zł z VAT 242,61 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zestaw Bezprzewodowy 2w1 UGO Etna CW110 Klawiatura i Mysz optyczna

Zestaw Bezprzewodowy 2w1 UGO Etna CW110 Klawiatura i Mysz optyczna

Bezprzewodowy zestaw klawiatura + mysz optyczna 800/1200/1600 DPI

55,97 zł z VAT 45,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mysz Natec Hoopoe 1600 DPI, czarna

Mysz Natec Hoopoe 1600 DPI, czarna

Uniwersalna mysz przewodowa, kabel 1.8m, USB 2.0, 1600 DPI

Producent: Natec

23,00 zł z VAT 18,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator