WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mysz Modecom MC-M9 Black, oem

Producent: Modecom

29,52 zł z VAT 24,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Przewodowa mysz optyczna ze złączem USB oraz przewodem długości 1,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

83,34 zł z VAT 67,76 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

314,20 zł z VAT 255,45 zł netto

szt

MikroTik mAP lite (RBmAPL-2nD)

MikroTik mAP lite (RBmAPL-2nD)

micro access point, Dual-Chain 2.4GHz, procesor 650 MHz, 64 MB pamięci RAM, 1x port Ethernet

Producent: MikroTik

93,76 zł z VAT 76,23 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

BESTSELLER

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Bezprzewodowy router dual band.

Producent: MikroTik

257,07 zł z VAT 209,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mysz Natec Hoopoe 1600 DPI, czarna

Mysz Natec Hoopoe 1600 DPI, czarna

Uniwersalna mysz przewodowa, kabel 1.8m, USB 2.0, 1600 DPI

Producent: Natec

23,00 zł z VAT 18,70 zł netto

szt

A4-Tech Mysz V-TRACK G3-200N Metal Feet bezprzewodowa, czarna

51,78 zł z VAT 42,10 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator