WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE F600W GPON ONU (1GE+3FE+WIFI)

Producent: ZTE

169,74 zł z VAT 138,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

ZTE F600W to terminal kliencki ONU przeznaczony do zastosowania w sieciach FTTH. Posiada 1 port GE, 3 porty FE, USB oraz port GPON. Urządzenie może transmitować sieć bezprzewodową, jest zgodne ze standardami IEEE 802.11 b/g/n.

Produkty z tej samej kategorii

UPLink GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)

220,17 zł z VAT 179,00 zł netto

szt

Huawei ONU HG8245H GE (GPON) SC/APC

Złącze SC/APC

Producent: Huawei

338,63 zł z VAT 275,31 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator