WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana

Producent: brak danych

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa (wysuwana i teleskopowa) 19" 12x SC Simplex (LC Duplex/E2000) o wysokości 1U jest przeznaczona do montażu w szafach i stojakach teletechnicznych. Przełącznica jest wyposażona w teleskopowy system wysuwania z możliwością zdjęcia prowadnic, gwarantujący łatwość i stabilność w pracach instalacyjnych.
 
Przełącznice z tej serii pozwalają w łatwy i wygodny sposób zarządzać trasami optycznymi w punktach dystrybucyjnych i na zakończeniach linii optycznej.  
 
Najważniejsze cechy:
  • przeznaczona do montażu na uchwytach Rack 19" 1U
  • wykonana z blachy stalowej o grubości 1 mm
  • posiada 12 otworów wykonanych pod adaptery SC simplex
  • regulowane uchwyty rack
  • 4 otwory do wprowadzenie kabli OTK
  • 2 dławiki PG 13.5 w zestawie
  • 2 zaślepione otwory przeciw gryzoniom
  • wyposażona w wysuwalną szufladę umożliwiającą wygodny dostęp do wnętrza
  • teleskopowy system wysuwania szuflady o wysokiej trwałości i stabilności.
  • pomalowana proszkowo kolor RAL7035
Zastosowanie:
  • CATV
  • sieci telekomunikacyjne
  • sieci FTTx
  • okablowanie strukturalne
  • przemysł

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (niebieski)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

259,64 zł z VAT 211,09 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2

5,55 zł z VAT 4,51 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (żółty)

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC simplex

0,71 zł z VAT 0,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 3U 72xSC Duplex, wysuwana

223,86 zł z VAT 182,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 6xSimplex

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator