WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana

Producent: CBF

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa (wysuwana i teleskopowa) 19" 12x SC Simplex (LC Duplex/E2000) o wysokości 1U jest przeznaczona do montażu w szafach i stojakach teletechnicznych. Przełącznica jest wyposażona w teleskopowy system wysuwania z możliwością zdjęcia prowadnic, gwarantujący łatwość i stabilność w pracach instalacyjnych.
 
Przełącznice z tej serii pozwalają w łatwy i wygodny sposób zarządzać trasami optycznymi w punktach dystrybucyjnych i na zakończeniach linii optycznej.  
 
Najważniejsze cechy:
  • przeznaczona do montażu na uchwytach Rack 19" 1U
  • wykonana z blachy stalowej o grubości 1 mm
  • posiada 12 otworów wykonanych pod adaptery SC simplex
  • regulowane uchwyty rack
  • 4 otwory do wprowadzenie kabli OTK
  • 2 dławiki PG 13.5 w zestawie
  • 2 zaślepione otwory przeciw gryzoniom
  • wyposażona w wysuwalną szufladę umożliwiającą wygodny dostęp do wnętrza
  • teleskopowy system wysuwania szuflady o wysokiej trwałości i stabilności.
  • pomalowana proszkowo kolor RAL7035
Zastosowanie:
  • CATV
  • sieci telekomunikacyjne
  • sieci FTTx
  • okablowanie strukturalne
  • przemysł

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (czarny)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

OPTIX kabel S-NOTKSp 4x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

OPTIX kabel S-NOTKSp 4x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Uniwersalny samonośny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 1x pręt stalowy, 2x pręt FRP

Producent: Optix

1,32 zł z VAT 1,07 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,94 zł z VAT 7,27 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-04F

13,31 zł z VAT 10,82 zł netto

szt

Stripper obrotowy do tub i płaszczy IDEAL 45-165 (4.8-8mm)

158,92 zł z VAT 129,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Modułowa przełącznica światłowodowa 19" 1x12

197,82 zł z VAT 160,83 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator