WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt antenowy 25/200/200 (2 otwory)

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Średnica uchwytu
25 mm
Odległość od ściany
200 mm
Wysokość
200 mm
Średnica otworów montażowych
10 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail U.FL - N/m (20 cm)

7,38 zł z VAT 17,81 zł 6,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (czarny)

3,10 zł z VAT 2,52 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

252,92 zł z VAT 205,63 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (zielony)

5,34 zł z VAT 4,34 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mini Bracket - Loco

Mini Bracket - Loco

Uchwyt montażowy dla urządzeń NanoStation Loco/Loco M

Producent: brak danych

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

szt

Masz sat balkonowy prosty 60

25,83 zł z VAT 21,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator