WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafka wewnętrzna TPR-3CT, 300x300x100, biała, pełny tył

Producent: StalFlex

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uniwersalna, metalowa obudowa natynkowa to idealne rozwiązanie dla dodatkowego zabezpieczenia różnego typu urządzeń, dyskretnego i schludnego ich ukrycia oraz stabilnego i bezpiecznego montażu. Obudowę cechuje solidne, estetyczne wykonanie z materiałów o wysokiej jakości zapewniających skuteczną ochronę urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi.
Obudowa uniwersalna prawo/lewo stronna. Zamykana na zamek patentowy (komplet dwóch kluczyków w zestawie). W górnej i dolnej części obudowa posiada łatwe do wyłamania otwory o średnicy fi 33mm.
Wymiary zewnętrzne
 
Wysokość
300 mm
Szerokość
300 mm
Głębokość
100 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt kablowy KO6, na przewód okrągły ø 6 mm

BESTSELLER

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Injector PoE black Gigabit

12,73 zł z VAT 10,35 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,01 zł z VAT 32,53 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

BESTSELLER

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Bezprzewodowy router dual band.

Producent: MikroTik

249,06 zł z VAT 202,49 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Obudowa WiBOX Large

185,73 zł z VAT 151,00 zł netto

szt

Płyta montażowa/sklejka do obudowy 200x200 + 4 wkręty

5,41 zł z VAT 4,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator