WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kingston DataTraveler USB 3.0 DTIG4/32GB

Producent: Kingston

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Kingston DataTraveler G4 to pamięć flash czwartej generacji (DTIG4) o pojemności 32GB wyposażona w interfejs USB 3.0 w celu szybkiego i łatwego przesyłania muzyki, filmów i innych plików. 
 
Pamięć jest kompatybilna wstecz z istniejącymi portami USB 2.0. Kingston DTIG4 posiada pięcioletnią gwarancję oraz bezpłatną pomoc techniczną.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 32/200 (4 otwory)

16,73 zł z VAT 13,60 zł netto

szt

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,47 zł z VAT 54,85 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny 38/250/250 (4 otwory)

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1024DE

TP-Link TL-SG1024DE

Przełącznik Easy Smart z podstawowymi funkcjami zarządzania siecią lokalną.

Producent: TP-Link

362,84 zł z VAT 294,99 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

43,55 zł z VAT 35,41 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Kingston pamięć Compact Flash 4096 MB

76,26 zł z VAT 62,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Kingston microSDHC Canvas Select 32GB UHS-I (SDCS/32GB)

Kingston microSDHC Canvas Select 32GB UHS-I (SDCS/32GB)

Karta pamięci microSDHC 32GB Class 10 UHS-I + adapter SD.

Producent: Kingston

39,36 zł z VAT 32,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator