WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kingston DataTraveler USB 3.0 DTIG4/32GB

Producent: Kingston

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Kingston DataTraveler G4 to pamięć flash czwartej generacji (DTIG4) o pojemności 32GB wyposażona w interfejs USB 3.0 w celu szybkiego i łatwego przesyłania muzyki, filmów i innych plików. 
 
Pamięć jest kompatybilna wstecz z istniejącymi portami USB 2.0. Kingston DTIG4 posiada pięcioletnią gwarancję oraz bezpłatną pomoc techniczną.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1024DE

TP-Link TL-SG1024DE

Przełącznik Easy Smart z podstawowymi funkcjami zarządzania siecią lokalną.

Producent: TP-Link

389,16 zł z VAT 316,39 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,88 zł z VAT 38,11 zł netto

szt

Końcówka kątowa do akumulatora ML062

1,97 zł z VAT 1,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Kingston microSDHC 8GB Class 4

23,99 zł z VAT 19,50 zł netto

szt

Goodram microSDHC 8 GB Class 10 (M1AA-0080R11)

Goodram microSDHC 8 GB Class 10 (M1AA-0080R11)

Karta pamięci Goodram 8 GB microSDHC class 10 + adapter SD.

Producent: GoodRam

27,68 zł z VAT 22,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator