WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kingston DataTraveler USB 3.0 DTIG4/32GB

Producent: Kingston

30,14 zł z VAT 24,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Kingston DataTraveler G4 to pamięć flash czwartej generacji (DTIG4) o pojemności 32GB wyposażona w interfejs USB 3.0 w celu szybkiego i łatwego przesyłania muzyki, filmów i innych plików. 
 
Pamięć jest kompatybilna wstecz z istniejącymi portami USB 2.0. Kingston DTIG4 posiada pięcioletnią gwarancję oraz bezpłatną pomoc techniczną.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

16,85 zł z VAT 13,70 zł netto

szt

Sprężone powietrze 400ml

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

10,11 zł z VAT 8,22 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

55,14 zł z VAT 44,83 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (czarny)

2,79 zł z VAT 2,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Kingston DataTraveler USB 3.0 DT100G3/64GB

43,30 zł z VAT 35,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Goodram microSDHC 16GB Class 10 (M1AA-0160R12)

Goodram microSDHC 16GB Class 10 (M1AA-0160R12)

Karta pamięci Goodram 16 GB microSDHC class 10 + adapter SD

Producent: GoodRam

29,50 zł z VAT 23,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator