WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kingston DataTraveler USB 3.0 DTIG4/32GB

Producent: Kingston

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Kingston DataTraveler G4 to pamięć flash czwartej generacji (DTIG4) o pojemności 32GB wyposażona w interfejs USB 3.0 w celu szybkiego i łatwego przesyłania muzyki, filmów i innych plików. 
 
Pamięć jest kompatybilna wstecz z istniejącymi portami USB 2.0. Kingston DTIG4 posiada pięcioletnią gwarancję oraz bezpłatną pomoc techniczną.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 32/200 (4 otwory)

16,73 zł z VAT 13,60 zł netto

szt

Taśma samowulkanizująca 3,5m

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

50,57 zł z VAT 41,11 zł netto

szt

A4-Tech Mysz V-TRACK G3-200N-1 WRLS, czarno-niebieska

45,51 zł z VAT 37,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zasilacz modułowy PMT-12V150W1AA 12V/12.5A 150W

93,48 zł z VAT 76,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Kingston DataTraveler USB 3.0 DTIG4/16GB

Kingston DataTraveler USB 3.0 DTIG4/16GB

Karta pamięci flash o pojemności 16GB.

Producent: Kingston

27,06 zł z VAT 22,00 zł netto

szt

Goodram microSDHC 16GB Class 10 (M1AA-0160R11)

Goodram microSDHC 16GB Class 10 (M1AA-0160R11)

Karta pamięci Goodram 16 GB microSDHC class 10 + adapter SD.

Producent: GoodRam

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator