WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

RouterBoard RB4011iGS+RM

Producent: MikroTik

714,65 zł z VAT 581,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard RB4011iGS+RM to nowe urządzenie z serii x011. Model został wyposażony w 10 gigabitowych portów Ethernet oraz 1 slot SFP+ (10 Gb/s). Posiada czterordzeniowy procesor AL21400 o taktowaniu 1,4 GHz (ten sam procesor został użyty w RB1100AHx4). Router posiada 1 GB pamięci RAM i 512 MB pamięci wbudowanej (NAND). Natomiast za przełączanie odpowiada switch chip RTL8367SB.
 
Routerboard RB4011iGS+RM wyposażony jest w wejście PoE na 1 porcie oraz wyjście PoE na 10 porcie. Zakres napięcia wynosi 18 - 57 V DC. Urządzenie może być zasilane również przez gniazdo DC, w zestawie dołączony jest zasilacz 24V, 1.5A (bez PoE injectora). Router jest w obudowie typu desktop, ale możliwy jest też montaż urządzenia w szafie Rack 19", dzięki odpowiednim uszom dołączonym w zestawie. Urządzenie posiada system RouterOS z licencją Level 5. 
 
Najważniejsze cechy:
  • 10 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 slot SFP+
  • czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz
  • 1GB pamięci RAM
  • switch chip RTL8367SB
  • uszy do montażu w szafie Rack 19"
  • system RouterOS level 5
RB4011iGS+RM
 
Procesor
AL21400
Architektura
ARM 32 bit
Taktowanie
1,4 GHz
Ilość rdzeni
4
Pamięć RAM
1 GB
Pamięć wbudowana
512 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Switch chip
RTL8367SB
Porty Ethernet
10 gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Sloty SFP+
1
Port serial
RJ45
Gniazdo DC
Tak, 12 - 57 V DC
Wejście PoE
Tak, port 1, 18 - 57 V DC (pasywne PoE)
Wyjście PoE
Tak, port 10, do 57 V DC (pasywne PoE)
Maksymalny pobór mocy
18 W (samo urządzenie) 33 W używając wyjścia PoE
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 45 st. C
Wymiary
228 x 120 x 30 mm
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 5
Skład zestawu
RB4011iGS+RM, uszy rack 19", zasilacz 24 V, 1.5 A

Produkty Pokrewne/Powiązane

Uchwyt montażowy RB4011, rackmount ears (K-65)

NOWOŚĆ!

Uchwyt montażowy RB4011, rackmount ears (K-65)

Uchwyty montażowe do RB4011.

Producent: MikroTik

18,23 zł z VAT 14,82 zł netto

szt

RouterBoard RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

NOWOŚĆ!

RouterBoard RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Bezprzewodowy router, pracujący w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie o łącznej prędkości do 2000 Mb/s; 10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

920,31 zł z VAT 748,22 zł netto

szt

Uchwyt montażowy RB4011, wall mount kit (WMK4011)

NOWOŚĆ!

Uchwyt montażowy RB4011, wall mount kit (WMK4011)

Zestaw do montażu naściennego RB4011.

Producent: MikroTik

43,00 zł z VAT 34,96 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WN722N Wireless USB 150Mbps

TP-Link TL-WN722N Wireless USB 150Mbps

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n ze złączem RP-SMA/ż, zewnętrzną anteną 4 dBi, 1T1R MIMO

Producent: TP-Link

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

10,65 zł z VAT 8,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód FTP Solarix, kat.6, 500m, zewnętrzny SXKD-6-FTP-PE

Przewód FTP Solarix, kat.6, 500m, zewnętrzny SXKD-6-FTP-PE

Wysokiej jakości zewnętrzny kabel CAT6 z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca szpula 500m.

Producent: Solarix

942,18 zł z VAT 766,00 zł netto

szt

RouterBoard SXTsq Lite2 (RBSXTsq2nD)

138,82 zł z VAT 112,86 zł netto

szt

Listwa zasilająca 10", 4 gniazda, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 10", 4 gniazda, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 4 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 10". Długość kabla 1.8m.

Producent: brak danych

55,97 zł z VAT 45,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Core Router CCR1016-12G

Cloud Core Router CCR1016-12G

Cloud Core Router wyposażony w 16 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx16 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache, 2GB RAM, 12x gigabitowych portów Ethernet, 1U.

Producent: MikroTik

2 318,77 zł z VAT 1 885,18 zł netto

szt

RouterBoard RB3011UiAS-RM

RouterBoard RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

642,68 zł z VAT 522,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator