WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

RouterBoard RB4011iGS+RM

Producent: MikroTik

714,25 zł z VAT 580,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard RB4011iGS+RM to nowe urządzenie z serii x011. Model został wyposażony w 10 gigabitowych portów Ethernet oraz 1 slot SFP+ (10 Gb/s). Posiada czterordzeniowy procesor AL21400 o taktowaniu 1,4 GHz (ten sam procesor został użyty w RB1100AHx4). Router posiada 1 GB pamięci RAM i 512 MB pamięci wbudowanej (NAND). Natomiast za przełączanie odpowiada switch chip RTL8367SB.
 
Routerboard RB4011iGS+RM wyposażony jest w wejście PoE na 1 porcie oraz wyjście PoE na 10 porcie. Zakres napięcia wynosi 18 - 57 V DC. Urządzenie może być zasilane również przez gniazdo DC, w zestawie dołączony jest zasilacz 24V, 1.5A (bez PoE injectora). Router jest w obudowie typu desktop, ale możliwy jest też montaż urządzenia w szafie Rack 19", dzięki odpowiednim uszom dołączonym w zestawie. Urządzenie posiada system RouterOS z licencją Level 5. 
 
Najważniejsze cechy:
  • 10 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 slot SFP+
  • czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz
  • 1GB pamięci RAM
  • switch chip RTL8367SB
  • uszy do montażu w szafie Rack 19"
  • system RouterOS level 5
RB4011iGS+RM
 
Procesor
AL21400
Architektura
ARM 32 bit
Taktowanie
1,4 GHz
Ilość rdzeni
4
Pamięć RAM
1 GB
Pamięć wbudowana
512 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Switch chip
RTL8367SB
Porty Ethernet
10 gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Sloty SFP+
1
Port serial
RJ45
Gniazdo DC
Tak, 12 - 57 V DC
Wejście PoE
Tak, port 1, 18 - 57 V DC (pasywne PoE)
Wyjście PoE
Tak, port 10, do 57 V DC (pasywne PoE)
Maksymalny pobór mocy
18 W (samo urządzenie) 33 W używając wyjścia PoE
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 45 st. C
Wymiary
228 x 120 x 30 mm
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 5
Skład zestawu
RB4011iGS+RM, uszy rack 19", zasilacz 24 V, 1.5 A

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Puszka połączeniowa ekranowana kat. 5e

6,77 zł z VAT 5,50 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

259,64 zł z VAT 211,09 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (niebieski)

1,35 zł z VAT 1,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 441,31 zł z VAT 1 171,80 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S, 4GB RAM, 12x GigE, 4x SFP, 1U

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S, 4GB RAM, 12x GigE, 4x SFP, 1U

CCR1036-12G-4S jest routerem klasy przemysłowej firmy MikroTik wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache.

Producent: MikroTik

3 571,22 zł z VAT 2 903,43 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator