WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard wAP 4G kit (RBwAPR-2nD&R11e-4G)

Producent: MikroTik

476,12 zł z VAT 387,09 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard wAP 4G Kit (wAP R oraz R11e-4G) to mały, odporny na wpływ warunków atmosferycznych bezprzewodowy punkt dostępu z wbudowanym modemem obsługującym połączenia 4G (LTE) oraz pasma LTE 3, 7, 20, 31, 41n, 42 i 43. Urządzenie zostało wyposażone również we wbudowany moduł radiowy pracujący w standardzie 802.11b/g/n oraz port 10/100 Ethernet.

Obudowa jest wodoodporna i można zamontować urządzenie na zewnątrz, w samochodzie, w ogrodzie, wszędzie tam gdzie potrzebny jest bezprzewodowy dostęp do internetu. W komplecie jest również podstawką, dzięki czemu można umieścić wAP 4G pionowo w budynku w pobliżu okna. Moduł 4G urządzenia jest podłączony do dwóch anten wewnętrznych za pomącą pigtaili UFL, więc istnieje możliwość podłączenia zewnętrznej anteny LTE dla zwiększenia zasięgu. Jednostka posiada kilka opcji zasilania - pasywne PoE, gniazdo "jack" oraz złącze samochodowe.

Najważniejsze cechy:
  • możliwość transmisji sieci bezprzewodowej WiFi w paśmie 2,4 GHz
  • kompatybilność ze standardami 802.11 b/g/n
  • 2x2 MIMO, anteny o zysku 2 dBi
  • moduł 4G z jednym slotem SIM
  • możliwość montażu na zewnątrz budynków
  • różne sposoby zasilania
  • system RouterOS z licencją Level 4
RBwAPR-2nD & R11e-4G
 
Procesor
QCA9531
Taktowanie procesora
650 MHz
Ilość rdzeni procesora
1
Pamięć RAM
64 MB
Interfejs sieciowy
1 port fast Ethernet 10/100 Mb/s
Właściwości bezprzewodowe
Wbudowane radio 2,4 GHz
802.11 b/g/n
Dual-chain
Kategoria LTE
4G
Pasma LTE
LTE FDD:
3 (1800MHz) / 7 (2600MHz) / 20 (800MHz) / 31 (450MHz)

LTE TDD:
41n (2500MHz) / 42 (3500MHz) / 43 (3700MHz)
Sloty SIM
1
Zasilanie PoE
Tak
Zakres napięcia wejściowego
9 - 30 V DC (pasywne PoE)
Maksymalny pobór mocy
8 W
Wymiary
185 x 85 x 30 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 60 °C
System
RouterOS
Licencje
Level 4

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

529,02 zł z VAT 430,10 zł netto

szt

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

105,80 zł z VAT 86,02 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach 10 i 19".

Producent: brak danych

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 9U GetFort, 550mm, dwusekcyjna

Szafa wisząca 19" 9U GetFort, 550mm, dwusekcyjna

Szafa wyposażona w wentylator i półkę.

Producent: GetFort

478,47 zł z VAT 389,00 zł netto

szt

RouterBoard wAP R (RBwAPR-2nD)

290,97 zł z VAT 236,56 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard wAP AC BE (RBwAPG-5HacT2HnD-BE)

RouterBoard wAP AC BE (RBwAPG-5HacT2HnD-BE)

Zewnętrzny access point pracujący w pasmach 2,4GHz i 5GHz z gigabitowym portem Ethernet.

Producent: MikroTik

327,99 zł z VAT 266,66 zł netto

szt

RouterBoard wAP BE (RBwAP2nD-BE)

RouterBoard wAP BE (RBwAP2nD-BE)

Mały wodoodporny bezprzewodowy access point do montażu na suficie, ścianie czy słupie

Producent: MikroTik

164,00 zł z VAT 133,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator