WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN

Producent: MikroTik

971,72 zł z VAT 790,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN jest zarządzalnym switchem posiadającym 1 gigabitowy port Ethernet i 8 slotów SFP+ (10 Gb/s), co daje łączną zdolność przełączania wynoszącą 162 Gb/s i całkowitą non-blocking przepustowość 81 Gb/s.

Switch został wyposażony w dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, zarządzalny port Ethernet PoE, port szeregowy RS232, terminal uziemienia, a także dwa systemy operacyjne (dual boot) - SwitchOS i RouterOS z licencją Level 5. Pierwsza opcja umożliwia korzystanie z wydajnego switcha Layer2, natomiast druga pozwala na zaawansowaną konfigurację Layer3. 
 
Zasilanie odbywa się poprzez PoE (pasywne lub 802.3af/at) albo gniazdo DC. CRS309-1G-8S+IN zamknięty jest w metalowej obudowie typu desktop. Działa bezgłośnie, ponieważ nie został wyposażony w wentylator. Maksymalny pobór mocy urządzenia to 33 W (19 W bez załączników). 
 
Najważniejsze cechy:
  • 8x slotów SFP+ (10 Gb/s)
  • 1x gigabitowy port Ethernet
  • 81 Gb/s przepustowości non-blocking
  • zasilanie poprzez PoE (pasywne lub 802.3af/at) lub gniazdo DC
  • dual boot - SwitchOS lub RouterOS level 5
  • metalowa obudowa typu desktop
CRS309-1G-8S+IN
 
Procesor
98DX8208
Taktowanie
800 MHz
Pamięć RAM
512 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Porty Ethernet
1x gigabitowy port Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Sloty SFP+
8x slotów SFP+ (10 Gb/s)
Wejście PoE
Tak
Port szeregowy
1x RS232
Zasilanie
1 gniazdo DC, 12 - 57 V DC
PoE (pasywne lub 802.3af/at), 18 - 57 V (PoE in)
Maksymalny pobór mocy
33 W / 19 W (bez załączników) 
System operacyjny
Dual boot: SwitchOS, RouterOS level 5
Wymiary
141 x 115 x 28 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Zestaw zawiera
Urządzenie, Zasilacz 24 V, 1.2 A, uszy Rack, zestaw montażowy

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 gniazdo

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 gniazdo

Uwaga sam injector bez splittera

Producent: brak danych

7,44 zł z VAT 6,05 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

17,76 zł z VAT 14,44 zł netto

szt

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba i nakrętka M5 (T3)

Producent: MW Power

147,60 zł z VAT 120,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 426,90 zł z VAT 1 160,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link T1600G-52PS

TP-Link T1600G-52PS

Przełącznik Smart JetStream, 48 gigabitowych portów PoE+, 4 sloty SFP

Producent: TP-Link

2 604,16 zł z VAT 2 117,20 zł netto

szt

D-Link DGS-3130-30PS/SI

D-Link DGS-3130-30PS/SI

Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik PoE Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.

Producent: D-Link

4 064,90 zł z VAT 3 304,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator