WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

RouterBoard wAP 60Gx3 AP (RBwAPG-60ad-SA)

Producent: MikroTik

714,65 zł z VAT 581,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik wAP 60Gx3 AP to punkt dostępowy przeznaczony do pracy w paśmie 60 GHz. Wyposażony został w wydajny czterordzeniowy procesor IPQ-4019 o taktowaniu 716 MHz oraz 256 MB pamięci RAM. Posiada gigabitowy port Ethernet i oferuje maksymalną bezprzewodową przepustowość 1 Gb/s.

Urządzenie ma zintegrowaną antenę (60 GHz 802.11ad), szerokość wiązki głównej wynosi 180°. Obudowa została przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków. Ten nowy model ma zupełnie nową matrycę antenową, obsługującą znacznie szerszy kąt pokrycia niż model wAP 60G AP, a także jest zoptymalizowany pod kątem pracy wielopunktowej.

Złożona z 96 elementów antena współpracuje z technologią kształtowania wiązki, aby zapewnić łączność do ośmiu urządzeń klienckich 60 GHz w tym samym czasie, w polu widzenia 180 stopni.  Maksymalny zasięg transmisji wynosi 200 metrów (przy użyciu wAP 60G lub SXTsq Lite60) lub 800 metrów (przy użyciu LHG Lite60 lub LHG 60G - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)). 

wAP 60Gx3 AP sprzedawany jest z licencją Level 4 systemu RouterOS. Urządzenie może być zamontowane na ścianie (np. na elewacji budynku), w zestawie dołączona jest również podstawka umożliwiające postawienie np. na biurku. Zasilanie może odbywać się poprzez wtyk DC lub PoE, zakres napięcia wejściowego wynosi 12 - 57 V DC. Punkt dostępowy może być również zasilany PoE w standardzie 802.3af/at. W zestawie dołączony jest zasilacz 24 V / 0.38 A oraz gigabitowy PoE injector.

Najważniejsze cechy:
  • praca w pasmie 60 GHz (standard 802.11ad)
  • RouterOS Level4, możliwość pracy jako AP
  • antena z wiązką około 180°
  • przepustowość do 1 Gb/s
  • obudowa przystosowana do montażu na zewnątrz
RBwAPG-60ad-SA
 
Procesor
IPQ-4019
Architektura
ARM 32 bit
Ilość rdzeni
4
Taktowanie
716 MHz
Pamięć RAM
256 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Wejście PoE
Pasywne PoE lub 802.3af/at
Zakres napięcia wejściowego
11 - 57 V DC
Sposób zasilania
PoE lub gniazdo DC
Maksymalny pobór mocy
5 W
Interfejs Ethernet
1 gigabitowy port Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Wymiary
185 x 85 x 30 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 4
Skład zestawu
Urządzenie
2 opaski zaciskowe (plastikowe)
Podstawka
Uchwyt montażowy
Zasilacz 24 V DC / 0.38 A
Gigabitowy PoE injector
Metalowy pierścień
Zestaw montażowy

Produkty Pokrewne/Powiązane

RouterBoard wAP 60G AP (RBwAPG-60ad-A)

RouterBoard wAP 60G AP (RBwAPG-60ad-A)

Punkt dostępowy, licencja L4, szerokość wiązki głównej 60°.

Producent: MikroTik

462,73 zł z VAT 376,20 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 24V 1A

Zasilacz 24V 1A

Zasilacz przeznaczony do RB433/RB333

Producent: brak danych

22,52 zł z VAT 18,31 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 0.25m (niebieski)

3,42 zł z VAT 2,78 zł netto

szt

Tenda F3-16

Tenda F3-16

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R

Producent: Tenda

46,99 zł z VAT 38,20 zł netto

szt

Ubiquiti (ETH-SP-G2) Ethernet Surge Protector

NOWOŚĆ!

51,30 zł z VAT 41,71 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard wAP R (RBwAPR-2nD)

282,78 zł z VAT 229,90 zł netto

szt

RouterBoard RB2011LS-IN, RB2011iLS-IN, 1x SFP, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

RouterBoard RB2011LS-IN, RB2011iLS-IN, 1x SFP, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

RouterBoard 2011LS to pierwszy produkt firmy Mikrotik posiadający gniazdo na wkładki Gigabit SFP, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

395,89 zł z VAT 321,86 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator