WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, szara

Producent: StalFlex

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica naścienna FTTX 18x SC Duplex o wymiarach 300 x 300 x 100 mm, w kolorze szarym.

Przełącznica naścienna przeznaczona jest do zabezpieczenia i ochrony pasywnych elementów sieci światłowodowej. Wykorzystywana jest do budowy sieci światłowodowych. Umożliwia zamontowanie 18x adapterów SC Duplex. Kąt otwarcia wynosi aż 180°. Dzięki temu zapewniony jest bardzo dobry dostęp do każdego miejsca w skrzynce a montaż oprzyrządowania światłowodowego jest ułatwiony. Półka blokowana jest na stałe za pomocą zatrzasków.

Obudowa zabezpieczona jest zamkiem patentowym (dwa klucze w zestawie). Montaż przełącznicy na ścianę odbywa się za pomocą kołków rozporowych (nie są dołączone do zestawu).

Wymiary
300 x 300 x 100 mm
Typ
Przełącznica naścienna FTTX
Materiał
stal malowana proszkowo
Kolor
RAL 7035 (szary)
Waga
2,85 kg
Waga z opakowaniem
3,00 kg
Inne
18x SC Duplex
Wymiary opakowania
305 x 310 x 105 mm

Produkty Pokrewne/Powiązane

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, czarna

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, czarna

Przełącznica naścienna FTTX o wym. 300x300x100 mm, czarna + stelaż 18x SC Duplex

Producent: StalFlex

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

OmniTik UPA jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

416,37 zł z VAT 338,51 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

11,37 zł z VAT 9,24 zł netto

szt

Huawei ONT EG8141A5 SC/UPC (GPON/EPON)

Huawei ONT EG8141A5 SC/UPC (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz

Producent: Huawei

134,07 zł z VAT 109,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-04F

13,19 zł z VAT 10,72 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Kliencka Mini-przełącznica światłowodowa Tracom FOB-А04.

Producent: Tracom

25,49 zł z VAT 20,72 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator