WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, szara

Producent: StalFlex

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica naścienna FTTX 18x SC Duplex o wymiarach 300 x 300 x 100 mm, w kolorze szarym.

Przełącznica naścienna przeznaczona jest do zabezpieczenia i ochrony pasywnych elementów sieci światłowodowej. Wykorzystywana jest do budowy sieci światłowodowych. Umożliwia zamontowanie 18x adapterów SC Duplex. Kąt otwarcia wynosi aż 180°. Dzięki temu zapewniony jest bardzo dobry dostęp do każdego miejsca w skrzynce a montaż oprzyrządowania światłowodowego jest ułatwiony. Półka blokowana jest na stałe za pomocą zatrzasków.

Obudowa zabezpieczona jest zamkiem patentowym (dwa klucze w zestawie). Montaż przełącznicy na ścianę odbywa się za pomocą kołków rozporowych (nie są dołączone do zestawu).

Wymiary
300 x 300 x 100 mm
Typ
Przełącznica naścienna FTTX
Materiał
stal malowana proszkowo
Kolor
RAL 7035 (szary)
Waga
2,85 kg
Waga z opakowaniem
3,00 kg
Inne
18x SC Duplex
Wymiary opakowania
305 x 310 x 105 mm

Produkty Pokrewne/Powiązane

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, czarna

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, czarna

Przełącznica naścienna FTTX o wym. 300x300x100 mm, czarna + stelaż 18x SC Duplex

Producent: StalFlex

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

218,94 zł z VAT 178,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

243,85 zł z VAT 198,25 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

10,82 zł z VAT 8,80 zł netto

szt

Kingston microSD Canvas Select Plus 256GB UHS-I (SDCS2/256GB)

Kingston microSD Canvas Select Plus 256GB UHS-I (SDCS2/256GB)

Karta pamięci microSD 256GB Class 10 UHS-I, U3, V30 + adapter SD

Producent: Kingston

187,70 zł z VAT 152,60 zł netto

szt

Zasilacz 5V 3A

30,68 zł z VAT 24,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-01F

11,21 zł z VAT 9,11 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Kliencka Mini-przełącznica światłowodowa Tracom FOB-А04.

Producent: Tracom

28,28 zł z VAT 22,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator