WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi Switch Pro 24 POE Gen2 (USW-Pro-24-POE)

Producent: Ubiquiti Networks

2 965,41 zł z VAT 2 410,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti UniFi Pro Switch 24 POE Gen 2 (USW-Pro-24-POE) to zarządzalny gigabitowy switch Layer 2 i Layer 3 z 24x portami Gigabit Ethernet z automatycznym wykrywaniem PoE, w tym 16x portami 802.3at PoE+, 8x portami 802.3bt PoE++ i dwoma portami SFP+. Zapewnia łącza Gigabit PoE do urządzeń RJ45 Ethernet oraz połączenia 10 Gb/s fiber uplink do sieci korporacyjnej.

USW-Pro-24-POE posiada 1,3-calowy dotykowy moduł LCM, który dostarcza informacji o stanie połaczeń oraz służy do łatwego monitorowania i szybkiego rozwiązywania problemów. Kompaktowe wymiary, bezwentylatorowa konstrukcja oraz dołączone do zestawy uchwyty montażowe, sprawiają, że urządzenie może być łatwo zainstalowane w szafie Rack SOHO.

UniFi Pro Switch 24 PoE zarządzanyny i konfigurowany jest przez kontroler sieci UniFi z obsługą aplikacji mobilnych UniFi. Kontroler sieci UniFi może udostępniać urządzenia UniFi, mapować sieci i szybko zarządzać ruchem w systemie z dowolnego miejsca. USW-Pro-24-POE wyposażony jest w zestaw zaawansowanych protokołów i funkcji przełączania warstwy 2, w tym tryb pracy (przełączanie, tworzenie kopii lustrzanych lub agregowanie) na port. 

Oprócz protokołów przełączania i funkcji warstwy 2, UniFi Pro PoE Switch oferuje funkcje warstwy 3 (dostępne w przyszłej wersji oprogramowania), takie jak inter‑VLAN routing, routing statyczny i funkcjonalność serwera DHCP.

UniFi szybko rozwija się do pełnego rozwiązania SDN (Software-Defined Networking) z płynną integracją wysokowydajnego przełączania.

Przełączniki UniFi Pro PoE obsługują zewnętrzny interfejs wejściowy DC, interfejs USP RPS, jako dodatkową funkcję zasilania do tworzenia kopii zapasowych w przypadku awarii wewnętrznego zasilacza.

Najważniejsze cechy:
  • 24x gigabitowe porty RJ45 10/100/1000 Mb/s
  • 16x portów PoE+ 802.3af/at
  • 8x portów PoE++ 802.3bt
  • 2x sloty SFP+
  • 1,3-calowy dotykowy moduł LCM
  • całkowita przepustowość non-blocking: 44 Gb/s
  • przepustowość przełączania: 88 Gb/s
  • maks. pobór mocy: 50W
  • budżet PoE: 400W
  • wspiera PoE+ IEEE 802.3at/af i PoE++ 802.3bt
  • możliwość montażu w szafie Rack 19" 1U
  • zarządzanie i konfigurowanie przez kontroler UniFi
Wymiary
442.4 x 285.4 x 43.7 mm
Waga
4,3 kg 
4,39 kg (z uchwytami do montażu w szafie Rack)
Przepustowość (non-blocking)
44 Gb/s
Maksymalna przepustowość
88 Gb/s
Przepustowość portów
65,472 Mpps
Maksymalny pobór mocy
50W
Zasilanie
100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
52VDC, 7.69A; 11.5VDC, 2.61A, USP RPS DC Input
Zasilacz
AC/DC, wbudowany, 450W
LED
System: Status
RJ45 Data Ports: PoE; Speed/Link/Activity
SFP Data Ports: Link/Activity
Interfejsy
24x 10/100/1000 Mb/s portów Gigabit Ethernet RJ45
(1-16 porty PoE+ IEEE 802.3af/at)
(17-24 porty PoE++ IEEE 802.3bt)
2x 10 Gb/s slot SFP+
Interfejs zarządzania
Ethernet In-Band
Certyfikaty
CE, FCC, IC
Do montażu w szafie rackowej
Tak, 1U
Zabezpieczenie ESD/EMP
Powietrzne: ±16 kV, Kontaktowe: ±12 kV
Temperatura pracy
od -5 do 40° C (23 to 104° F)
Wilgotność pracy
od 10 do 90% niekondensująca
Wstrząsy i wibracje
ETSI300-019-1.4 Standard
PoE
porty 1-16 PoE+
porty 17-24 PoE++
Interfejsy PoE
POE+ IEEE 802.3af/at (Piny 1, 2+; 3, 6-)
60W POE++ IEEE 802.3bt (Pary A 1, 2+; 3, 6-; Pary B 4 , 5+; 7, 8-)
Max. pobór mocy PoE na Port przy PSE
PoE+ 32W
PoE++ 64W
Zakres napięcia w trybie 802.3at/bt
50–57V
Zakres napięcia w trybie 802.3af
44-57V
Budżet PoE
400W

Produkty Pokrewne/Powiązane

Ubiquiti UniFi Switch Pro 24 Gen2 (USW-Pro-24)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi Switch Pro 24 Gen2 (USW-Pro-24)

UniFi Pro Switch 24, przełącznik z 24x portami gigabitowymi 10/100/1000Mb/s i 2x slotami SFP+

Producent: Ubiquiti Networks

1 676,87 zł z VAT 1 363,31 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi Switch 24 POE Gen2 (USW-24-POE)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi Switch 24 POE Gen2 (USW-24-POE)

UniFi Switch 24 PoE, przełącznik z 24x portami gigabitowymi 10/100/1000Mb/s w tym 16x PoE+ oraz 2x slotami SFP

Producent: Ubiquiti Networks

1 623,28 zł z VAT 1 319,74 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (UAP-AC-PRO-5) UniFi UAP-AC PRO 5-pack

Ubiquiti (UAP-AC-PRO-5) UniFi UAP-AC PRO 5-pack

W zestawie 5 urządzeń. Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

2 758,52 zł z VAT 2 242,70 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.2GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, wbudowany zasilacz z dwoma wejściami, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U

Producent: MikroTik

1 759,79 zł z VAT 1 430,72 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

101,24 zł z VAT 82,31 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,53 zł z VAT 7,75 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Switch Pro 48 POE Gen2 (USW-Pro-48-POE)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi Switch Pro 48 POE Gen2 (USW-Pro-48-POE)

UniFi Pro Switch 48 PoE, przełącznik z 48x portami gigabitowymi 10/100/1000Mb/s w tym 40x PoE+ i 8x PoE++ oraz 4x slotami SFP+

Producent: Ubiquiti Networks

4 662,95 zł z VAT 3 791,02 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UVC-G3-DOME-3) UniFi Video Camera Dome 3rd Generation, 3-pack

Ubiquiti (UVC-G3-DOME-3) UniFi Video Camera Dome 3rd Generation, 3-pack

W zestawie 3 kamery. Zestaw nie zawiera zasilaczy

Producent: Ubiquiti Networks

1 724,68 zł z VAT 1 402,18 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-XG) UniFi XG Access Point

Ubiquiti (UAP-XG) UniFi XG Access Point

Dwuzakresowy access point z portem 10 Gigabit Ethernet, quad-radio 4x4 MU-MIMO (3x klient, 1x ochrona), podwójne radio 5 GHz 802.11ac Wave 2, MU-MIMO i beamforming, zasilanie PoE w standardzie 802.3bt, limit klientów 1500

Producent: Ubiquiti Networks

3 194,41 zł z VAT 2 597,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator