WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

SanificaAria 30 UV-OXY

1 199,25 zł z VAT 975,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 0,00 zł

Dostępność: Dostępny

Beghelli SanificaAria 30 to odkażacz powietrza z opatentowaną technologią UV-OXY. SanificaAria 30 to specjalistyczne urządzenie bakterio- i wirusobójcze do odkażania powietrza. Jest to nowy, niezbędny środek bezpieczeństwa, szczególnie w czasach pandemi COVID-19.

SanificaAria zwalcza nawet najmniejsze drobnoustroje korzystając z promieni słonecznych w sposób bezpieczny dla użytkownika. Urządzenie uvOxy z systemem odkażającym powietrze, swoją technologię opiera na wolnym zwalczaniu komórek wewnętrznie naświetlonych przez źródło UV-C. Cały proces odbywa się poprzez system zamkniętej komory, dlatego bez najmniejszych obaw urządzenie może pracować w obecności ludzi.

Proces filtracji odbywa się przez system wentylatora osiowego, który dostosowuje swoja prędkość, zasysając powietrze do zamkniętej komory, emitującej w środku promienie UV-C. Kartridż z technologią UvOxy zamontowany jest w środku urządzenia, jego trwałość to 12 miesięcy. Wymiana kartridżu odbywa się w szybki i prosty sposób, gwarantuje utrzymanie właściwości dezynfekujących urządzenia w miarę upływu czasu. Niewielki rozmiar produktu oraz możliwość niezależnego montażu na ścianie, lub za pomocą wspornika na podłodze sprawia, że urządzenie idealnie odnajdzie się w nowoczesnych oraz architektonicznych wnętrzach.

Promieniowanie UV-C emitowane jest tylko wewnątrz komory. System wentylacji pobiera powietrze zanieczyszczone aerozolami i wystawia je na kontakt z odkażającym światłem. Mikroorganizmy zawarte w tzw ‘nuclei’ w aerozolach, są w momencie wejścia do komory od razu neutralizowane dzięki fali światła UV-C. Uzyskano dzięki temu maksymalną zdolność bakteriobójczą, która pozwala w sposób nieporównywalny zwalczać wszystkie drobnoustroje. Skuteczność uvOxy sięgająca do 99,9 %, została pomyślnie przetestowana na wielu rodzajach bakterii, nawet o wiele bardziej odpornych niż te z rodziny koronawirusów.

Dla prawidłowego oraz bezpiecznego funkcjonowania osób przebywających w miejscach publicznych takich jak: biura, siłownie, szpitale, szkoły, hale przemysłowe czy też w mieszkaniach prywatnych, powinno stosować się okresowe odkażanie w celu zwalczania wirusów oraz bakterii. Bardzo często termin “odkażanie” odnosi się tylko do czyszczenia lub dezynfekcji powierzchni, natomiast w przypadku SanificaAria 30 procedura ta jest wieloetapowa i bardziej zaawansowana.

SanificaAria 30 posiada minimalistyczny i nowoczesny design a precyzyjność wykonania oraz opatentowana technologia ułatwia ich użytkowanie wszędzie tam, gdzie znajduje się skupisko ludzi. Urządzenie nie posiada żadnych przeciwskazań do użytku wśród ludzi, gdyż nie emituje szkodliwego promieniowania ani ozonu. Jest skuteczny nawet w obcecności klimatyzatorów, gwarantując stały poziom jakości powietrza.

Produkt został poddany testom. Badania były prowadzone przez stronę trzecią, w akredytowanym laboratorium TECNAL SRL (UNI CEI EN ISO/ IEC 17025: 2005), we współpracy z Gelt International SRL. Celem badań była ocena bakteriobójczej aktywności urządzenia wobec mikroorganizmów, które różnią się od siebie odpornością na promieniowanie UV-C. Badania przeprowadzono zgodnie z normą techniczną ISO 15714: 2019 - metoda oceny dawki promieniowania UV dla drobnoustrojów przenoszonych drogą powietrzną dla urządzeń wykorzystujących promieniowanie ultrafioletowe. Badania laboratoryjne wykazały zdolność urządzenia SanificaAria 30 do emisji skutecznej dawki D90 wynoszącej około 120 J/m2. Dzięki temu urządzenia Beghelli mają zdolność inaktywacji do 90% mikroorganizmów Gram-Dodatnich i aż do 99% mikroorganizmów Gram-Ujemnych. Najważniejszą informacją jest to, że badania potwierdziły, fakt że dzięki kontrolowanej emisji promieniowania UV-C, odkażacze SanificaAria zabijają większość wirusów (łącznie z koronawirusami) znajdujących się w powietrzu.

Najważniejsze cechy:
  • Zasilanie: 230Vac ±10%, 50÷60Hz
  • Dwumetrowy kabel zasilający
  • Pobór mocy: 25 W
  • Promienie UV-C: 254nm
  • Obszar oczyszczania: 30 m3/h
  • Moc UV-C: 18 W
  • Moc promieni UV-C: 5,5 W
  • Żywotność kartridża: 12 miesięcy (żywotność określona dla dziennego czasu pracy – 24h)
Powierzchnia m2
Kubatura m3
Czas oczyszczania h
6
15
0,5
13
30
1
25
60
2
38
90
3
50
120
4

Produkty z tej samej kategorii

Maseczka ochronna, medyczna, jednorazowa (3-warstwowa)

1+ 0,30 zł netto200+ 0,25 zł netto1000+ 0,20 zł netto

szt

Maseczki ochronne, medyczne, KN95, filtr FPP2, 10szt.

Maseczki ochronne, medyczne, KN95, filtr FPP2, 10szt.

Posiadają certyfikat medyczny. Filtr FPP2. Opakowanie 10szt. 5-warstwowe.

46,74 zł z VAT 38,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator