WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kingston pamięć Compact Flash 4096 MB

Producent: Kingston

76,26 zł z VAT 62,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Pamięć Compact Flash o pojemności 4 GB. Może służyć jako nośnik systemu operacyjnego (np. Mikrotik) w nadajnikach opartych o komputerowe płyty główne lub płyty Alix.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail MMCX - N/ż (30 cm)

23,49 zł z VAT 19,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik CWDM-MUX8A

MikroTik CWDM-MUX8A

8 portowy MUX/DEMUX. Do wykorzystania z modułami SFP oraz SFP+. Posiada złącza typu LC/UPC.

Producent: MikroTik

1 428,03 zł z VAT 1 161,00 zł netto

szt

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

141,38 zł z VAT 114,94 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator