WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kingston pamięć Compact Flash 4096 MB

Producent: Kingston

76,26 zł z VAT 62,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Pamięć Compact Flash o pojemności 4 GB. Może służyć jako nośnik systemu operacyjnego (np. Mikrotik) w nadajnikach opartych o komputerowe płyty główne lub płyty Alix.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail U.FL - RP-SMA/ż (20 cm)

15,17 zł z VAT 12,33 zł netto

szt

Adapter PoE 5-portowy z Netprotectorem

Adapter PoE 5-portowy z Netprotectorem

Jest to pięcioportowa wersja Netprotectora z PoE w metalowej obudowie

Producent: iNEtech

111,93 zł z VAT 91,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik quickMOUNT (QM)

MikroTik quickMOUNT (QM)

Uchwyt antenowy dla SXT, NetBox, BaseBox i innych

Producent: MikroTik

11,40 zł z VAT 9,27 zł netto

szt

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

545,26 zł z VAT 443,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator