WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
TP-Link Omada :: Wisp.pl MikroTik Beer User Meeting - MBUM #6 Scodeno - switche przemysłowe :: Wisp.pl D-Link DIR-825-EE :: Wisp.pl Ubiquiti UniFi 6 Long-Range (U6-LR) & Ubiquiti UniFi 6 Lite (U6-Lite):: Wisp.pl Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9 :: Wisp.pl USR IoT - routery przemysłowe, modemy przemysłowe, przemysłowe media konwertery :: Wisp.pl Beghelli, SanificaAria 30 UV-OXY :: Wisp.pl Maseczki ochronne, maska ochronna, maseczka medyczna :: Wisp.pl
  • 12-08-2022 :

    Nowości MikroTik: pierwsze modele ze standardem 802.11ax, Wi-Fi 6

    Długo wyczekiwana obsługa WiFi 6 zawitała do nowych urządzeń MikroTika. Pierwsze modele z obsługą standardu 802.11ax to następca bestsellerowego hAP ac² - hAP ax² a także dwa modele Chateau: Chateau 5G ax oraz Chateau LTE18 ax
    MikroTik hAP ax² (hAP ax2, C52iG-5HaxD2HaxD-TC), MikroTik Chateau LTE18 ax (S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA), MikroTik Chateau 5G ax (S53UG+M-5HaxD2HaxD-TC&RG502Q-EA) :: WISP.PL
     
    hAP ax² to bezprzewodowy router dual-band AX1200 WiFi 6 z serii hAP. Posiada 5x portów Gigabit Ethernet (w tym 1x port PoE-out) oraz dwuzakresowe, dwułańcuchowe radio 4-4,5 dBi i standard 802.11ax z obsługą Wave2.

    Chateau 5G ax to szybki, dwupasmowy, domowy access point AX1200 z obsługą LTE/5G. Posiada 4x porty Gigabit Ethernet, 1x port 2.5 Gigabit Ethernet, port USB oraz slot microSIM i slot M.2, a także wbudowany modem LTE 5G. Do wyboru jest wiele opcji, w zależności od potrzeb: od LTE kat.4 po LTE kat.20 LTE i ultraszybkie 5G. 

    Chateau LTE18 ax to szybki, dwupasmowy, domowy access point AX1200 z obsługą LTE. Posiada 4x porty Gigabit Ethernet, 1x port 2.5 Gigabit Ethernet, port USB i slot microSIM, a także wbudowany modem LTE kat. 18, którego maksymalna przepustowość wynosi 1200 Mb/s (4x4) podczas pobierania danych i 150 Mb/s podczas wysyłania.

    #MikroTik #Chateau #hAP

    More

  • 11-07-2022 :

    Nowości MikroTik: RB5009UPr+S+IN, CSS610-8P-2S+IN, CRS518-16XS-2XQ-RM, XQ+85MP01D

    MikroTik poszerza swoją ofertę urządzeń 100 Gigabit o CRS518-16XS-2XQ-RMXQ+85MP01D, a także wyposaża popularne modele RB5009UPr+S+IN oraz CSS610-8P-2S+IN w obsługę PoE 802.3af/at. 
    MikroTik Cloud Router Switch CRS518-16XS-2XQ :: WISP.PL
     
    Cloud Router Switch CRS518-16XS-2XQ-RM to switch klasy korporacyjnej z portami 100 Gigabit Ethernet. Wyposażony w 2x porty 100 Gigabit QSFP28 i 16x portów 25 Gigabit SFP28, switch chip Marvell Prestera Aldrin2 z funkcją L3 Hardware Offloading, zasilacze oraz wentylatory hot-swap. Switch z przepustowością przełączania 1.2Tb/s!

    XQ+85MP01D to wkładka QSFP28 100Gb/s dla światłowodu multimodowego, MTP/MPO Simplex, 850NM, DDM, na dystans do 100m.

    RB5009UPr+S+IN to nowa wersja popularnego, wytrzymałego routera RB5009 z wejściem i wyjściem PoE na wszystkich portach (7x portów Gigabit Ethernet, port 2,5 Gigabit Ethernet i slot 10 Gigabit SFP+), wiele opcji zasilania.

    Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN to zarządzalny 8-portowy switch z 8x portami Gigabit Ethernet (802.3af/at PoE-out) i 2x slotami SFP+ do połączeń światłowodowych 10 Gb/s. Switch z przepustowością przełączania 56Gb/s.

    #MikroTik #CRS #CloudRouterSwitch #CSS #CloudSmartSwitch

    More

  • 12-04-2022 :

    Nowości MikroTik: CRS504-4XQ-IN, LHG LTE18 kit, CCR2004-16G-2S+PC

    MikroTik zrobił kolejny krok w stronę sieci 100 Gigabit. Po pojawieniu się routera CCR2216-1G-12XS-2XQ, nadszedł czas na switch - Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN z czterema slotami 100 Gigabit. Do rodziny serii LHG dołączył model LHG LTE18 kit z modemem LTE kat. 18, natomiast router CCR2004-16G-2S+PC to desktopowa wersja z chłodzeniem pasywnym routera CCR2004-16G-2S+.
    MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN, Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+PC, LHG LTE18 kit (LHGGM&EG18-EA), quickMOUNT PRO LDF (QMP-LDF), MT-HotSwapFan :: WISP.PL
     
    Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN to switch z 4x slotami QSFP28 100 Gb/s, portem Fast Ethernet PoE-in do zarządzania. Każdy slot jest podłączony do czterech linii 25 Gigabit, co pozwala na podłączenie 16x urządzeń 25 Gigabit.

    LHG LTE18 kit to LHG obsługujące pasma 3G, 4G, LTE kat.18 z funkcją agregacji pasm. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi i port Gigabit Ethernet PoE-in.

    Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+PC to wydajny router z chłodzeniem pasywnym, wyposażony w procesor Annapurna Labs Alpine v2 z 4x 64-bitowymi rdzeniami ARMv8-A Cortex-A57 pracującymi z częstotliwością 1,2 GHz, 16x portów Gigabit Ethernet oraz 2x sloty SFP+.

    QuickMOUNT PRO LDF to zaawansowany uchwyt do mocowania na ścianach, słupach lub masztach urządzeń MikroTik z serii LDF.

    MT-HotSwapFan to wentylator Hot Swap, do urządzeń z serii CCR2216, np. CCR2216-1G-12XS-2XQ. Pozwala wymienić wentylator bez konieczności wyłączania lub restartowania routera.

    #MikroTik #CCR #CRS #LHG #LDF

    More

Promocje

Najnowsze propozycje