WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Producent: Telcoline

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel 1J DROP microADSS Heavy Duty Tube jest lekkim kablem o małej średnicy 3mm, BARDZO MOCNYM. Dzięki dużej giętkości i odporności na nacisk (1000N) może być stosowany zarówno w instalacjach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wzmocnienie z włókna aramidowego, dodatkowa tuba zabezpieczająca włókna światłowodowe oraz całkowicie dielektryczna powłoka TPU pozwala na stosowanie kabla w instalacjach napowietrznych przy przęsłach do 80m. Budowa zapewnia bardzo dobrą osłonę włókna oraz proste i łatwe mocowanie kabla.
Typ włókna
Corning G.657A2
Liczba włókien w tubie
1
Zastosowanie kabla
Uniwersalne
Konstrukcja kabla
DROP Cable
Średnica nominalna
3,0mm
Max. siła naciągu instalacyjnego
150N/100mm
Max. siła naciągu trwałego
50N/100mm
Temperatura pracy
-20-40 °C
Temperatura instalacji
-5-40 °C
Powłoka zewnętrzna
TPU odporny na UV, kolor czarny
Materiał wzmacniający
włókna aramidowe (kewlar)
Minimalny promień zgięcia
7 x średnica kabla
Waga
6,3 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0102G, 1 wejście, 2 wyjścia

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0102G, 1 wejście, 2 wyjścia

Do montażu na ścianie. 1 wejście, 2 wyjścia.

23,33 zł z VAT 18,97 zł netto

szt

Hak słupowy M12 250mm

10,27 zł z VAT 8,35 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,48 zł z VAT 2,83 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

1,72 zł z VAT 1,40 zł netto

szt

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 4J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

1 054,48 zł z VAT 857,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator