WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Producent: Telcoline

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel 1J DROP microADSS Heavy Duty Tube jest lekkim kablem o małej średnicy 3mm, BARDZO MOCNYM. Dzięki dużej giętkości i odporności na nacisk (1000N) może być stosowany zarówno w instalacjach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wzmocnienie z włókna aramidowego, dodatkowa tuba zabezpieczająca włókna światłowodowe oraz całkowicie dielektryczna powłoka TPU pozwala na stosowanie kabla w instalacjach napowietrznych przy przęsłach do 80m. Budowa zapewnia bardzo dobrą osłonę włókna oraz proste i łatwe mocowanie kabla.
Typ włókna
Corning G.657A2
Liczba włókien w tubie
1
Zastosowanie kabla
Uniwersalne
Konstrukcja kabla
DROP Cable
Średnica nominalna
3,0mm
Max. siła naciągu instalacyjnego
150N/100mm
Max. siła naciągu trwałego
50N/100mm
Temperatura pracy
-20-40 °C
Temperatura instalacji
-5-40 °C
Powłoka zewnętrzna
TPU odporny na UV, kolor czarny
Materiał wzmacniający
włókna aramidowe (kewlar)
Minimalny promień zgięcia
7 x średnica kabla
Waga
6,3 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym

Producent: TP-Link

72,75 zł z VAT 59,15 zł netto

szt

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Najwyższej jakości zewnętrzna skrętka komputerowa

Producent: NetSet

566,05 zł z VAT 460,20 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Ubiquiti (NS-5ACL-5, LOCO5AC-5) NanoStation Loco 5AC, 5-pack

Ubiquiti (NS-5ACL-5, LOCO5AC-5) NanoStation Loco 5AC, 5-pack

Zestaw 5 urządzeń NanoStation 5ac Loco. Brak zasilaczy w zestawie.
Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi.

Producent: Ubiquiti Networks

1 188,97 zł z VAT 966,64 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Kabel USB 2.0 A/m-B/m, 0.5m

Kabel USB 2.0 A/m-B/m, 0.5m

Złącze USB 2.0 Typ-A męski na Typ-B męski

Producent: Delock

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód ZTT 1J microADSS G.657A2, śr. 3 mm, czarny TPU (1 km)

Światłowód ZTT 1J microADSS G.657A2, śr. 3 mm, czarny TPU (1 km)

Światłowód 1J microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 60m

Producent: ZTT

750,30 zł z VAT 610,00 zł netto

szt

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1000m BOX

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1000m BOX

Światłowód 1J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m. Opakowanie 1000mb.

Producent: Telcoline

774,90 zł z VAT 630,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator