WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Producent: Telcoline

0,80 zł z VAT 0,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel 1J DROP microADSS Heavy Duty Tube jest lekkim kablem o małej średnicy 3mm, BARDZO MOCNYM. Dzięki dużej giętkości i odporności na nacisk (1000N) może być stosowany zarówno w instalacjach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wzmocnienie z włókna aramidowego, dodatkowa tuba zabezpieczająca włókna światłowodowe oraz całkowicie dielektryczna powłoka TPU pozwala na stosowanie kabla w instalacjach napowietrznych przy przęsłach do 80m. Budowa zapewnia bardzo dobrą osłonę włókna oraz proste i łatwe mocowanie kabla.
Kabel sprzedawany jest TYLKO na szpulach 1000mb. - podana cena za 1mb.
Typ włókna
Corning G.657A2
Liczba włókien w tubie
1
Zastosowanie kabla
Uniwersalne
Konstrukcja kabla
DROP Cable
Średnica nominalna
3,0mm
Max. siła naciągu instalacyjnego
150N/100mm
Max. siła naciągu trwałego
50N/100mm
Temperatura pracy
-20-40 °C
Temperatura instalacji
-5-40 °C
Powłoka zewnętrzna
TPU odporny na UV, kolor czarny
Materiał wzmacniający
włókna aramidowe (kewlar)
Minimalny promień zgięcia
7 x średnica kabla
Waga
6,3 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,47 zł z VAT 54,85 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,71 zł z VAT 7,08 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

37,85 zł z VAT 30,77 zł netto

szt

Znaczniki kabla kat.6 (6,0-6,5 mm)

Znaczniki kabla kat.6 (6,0-6,5 mm)

Kolorowe, numerowane (0-9) znaczniki umożliwiające identyfikacje kabli o średnicy 6,0-6,5mm.

6,79 zł z VAT 5,52 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 2J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 1500mb.

Producent: Telcoline

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

1,44 zł z VAT 1,17 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator