WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kasetka PLC 1x8

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Kasetka PLC 1x16

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

26,35 zł z VAT 21,42 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

28,23 zł z VAT 22,95 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

37,65 zł z VAT 30,61 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

43,70 zł z VAT 35,53 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

50,44 zł z VAT 41,01 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

53,80 zł z VAT 43,74 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

56,19 zł z VAT 45,68 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/UPC ABS, 1m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC ABS, 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

64,14 zł z VAT 52,15 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

64,14 zł z VAT 52,15 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

81,45 zł z VAT 66,22 zł netto

szt