WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kasetka PLC 1x8

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Kasetka PLC 1x16

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:2 bez złącz 250um, 1,5m

17,21 zł z VAT 13,99 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 bez złącz 900um, 1,5m

18,04 zł z VAT 14,67 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 bez złącz 250um, 1,5m

20,53 zł z VAT 16,69 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 bez złącz 900um, 1,5m

24,22 zł z VAT 19,69 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 bez złącz 250um, 1,5m

24,49 zł z VAT 19,91 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

26,20 zł z VAT 21,30 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

28,23 zł z VAT 22,95 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

32,73 zł z VAT 26,61 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 bez złącz 900um, 1,5m

38,24 zł z VAT 31,09 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

40,33 zł z VAT 32,79 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

43,43 zł z VAT 35,31 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

50,11 zł z VAT 40,74 zł netto

szt