WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kasetka PLC 1x8

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Kasetka PLC 1x16

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:2 bez złącz 900um, 1,5m

16,83 zł z VAT 13,68 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 bez złącz 250um, 1,5m

17,21 zł z VAT 13,99 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 bez złącz 900um, 1,5m

18,09 zł z VAT 14,71 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 bez złącz 250um, 1,5m

20,59 zł z VAT 16,74 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 bez złącz 900um, 1,5m

24,29 zł z VAT 19,75 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 bez złącz 250um, 1,5m

24,55 zł z VAT 19,96 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

26,25 zł z VAT 21,34 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

28,23 zł z VAT 22,95 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

32,82 zł z VAT 26,68 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 bez złącz 900um, 1,5m

38,33 zł z VAT 31,16 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

40,44 zł z VAT 32,88 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

43,55 zł z VAT 35,41 zł netto

szt