WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kasetka PLC 1x8

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Kasetka PLC 1x16

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:2 bez złącz 250um, 1,5m

17,21 zł z VAT 13,99 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 bez złącz 900um, 1,5m

18,73 zł z VAT 15,23 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 bez złącz 250um, 1,5m

21,32 zł z VAT 17,33 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 bez złącz 900um, 1,5m

25,15 zł z VAT 20,45 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 bez złącz 250um, 1,5m

25,44 zł z VAT 20,68 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

27,20 zł z VAT 22,11 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

28,23 zł z VAT 22,95 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

34,01 zł z VAT 27,65 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 bez złącz 900um, 1,5m

39,69 zł z VAT 32,27 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

41,89 zł z VAT 34,06 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

45,12 zł z VAT 36,68 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

52,05 zł z VAT 42,32 zł netto

szt