WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kasetka PLC 1x8

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Kasetka PLC 1x16

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:2 bez złącz 250um, 1,5m

17,21 zł z VAT 13,99 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 bez złącz 900um, 1,5m

17,49 zł z VAT 14,22 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 bez złącz 250um, 1,5m

19,90 zł z VAT 16,18 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 bez złącz 900um, 1,5m

23,47 zł z VAT 19,08 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 bez złącz 250um, 1,5m

23,74 zł z VAT 19,30 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

25,39 zł z VAT 20,64 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

28,23 zł z VAT 22,95 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

31,72 zł z VAT 25,79 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 bez złącz 900um, 1,5m

37,04 zł z VAT 30,11 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

39,08 zł z VAT 31,77 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

42,09 zł z VAT 34,22 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

48,56 zł z VAT 39,48 zł netto

szt