WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Producent: Opto

37,86 zł z VAT 30,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla GPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma kominowa "7"

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Zasilacz (POE-48-24W) PoE 48V 0.5A

Zasilacz (POE-48-24W) PoE 48V 0.5A

Zasilacz zintegrowany z adapterem PoE dla sprzętu zasilanego 48 V (np. RouterBoard RB600, RB800). Idealny do zasilania stacji bazowych. Adapter posiada diodę LED sygnalizującą zasilanie, oraz LAN.

Producent: Ubiquiti Networks

55,29 zł z VAT 44,95 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

92,55 zł z VAT 75,24 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

95,35 zł z VAT 77,52 zł netto

szt

RouterBoard R52HnD

RouterBoard R52HnD

2.4/5Ghz, miniPCI, 802.11a/b/g/n, dual chain, 2x MMCX

Producent: MikroTik

182,67 zł z VAT 148,51 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Kasetka PLC 1x8

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/UPC

39,59 zł z VAT 32,19 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator