WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Producent: brak danych

37,86 zł z VAT 30,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla GPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWS 7,2-12

Akumulator MWS 7,2-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm

Producent: MW Power

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

RouterBoard R52nM

RouterBoard R52nM

Karta radiowa miniPCI w standardzie 802.11a/b/g/n o mocy 320mW ze złączem MMCX, 2T2R MIMO

Producent: MikroTik

130,87 zł z VAT 106,40 zł netto

szt

Zasilacz (POE-48-24W) PoE 48V 0.5A

Zasilacz (POE-48-24W) PoE 48V 0.5A

Zasilacz zintegrowany z adapterem PoE dla sprzętu zasilanego 48 V (np. RouterBoard RB600, RB800). Idealny do zasilania stacji bazowych. Adapter posiada diodę LED sygnalizującą zasilanie, oraz LAN.

Producent: Ubiquiti Networks

55,29 zł z VAT 44,95 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 80x40

4,80 zł z VAT 3,90 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2

5,98 zł z VAT 4,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONU HG8245H GE (GPON)

338,63 zł z VAT 275,31 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F600 GPON ONU (1GE 3FE)

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator