WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SG1024DE

Producent: TP-Link

379,46 zł z VAT 308,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznik Easy Smart TL-SG1024DE jest urządzeniem przeznaczonym dla małych i średnich firm, w których konieczne jest wykorzystanie podstawowych funkcji zarządzania siecią lokalną. Dzięki funkcji mirrorowania portów, zapobiegania pętlom oraz diagnostyki stanu kabli administratorzy mogą łatwo monitorować ruch sieciowy. Obsługa funkcji QoS opartej na portach oraz tagowaniu 802.1P umożliwia utrzymanie najwyższej przepustowości dla najważniejszych połączeń w firmowej sieci. Dodatkowo obsługa opartych na portach, oznaczeniach tag oraz na MTU sieci VLAN umożliwia poprawę bezpieczeństwa i odpowiednie oddzielenie zasobów sieci. Ponadto, przełącznik TL-SG1024DE jest przyjazny dla środowiska, gdyż korzysta z innowacyjnej technologii pozwalającej zaoszczędzić do 40%* zużywanej energii.
 
Przełącznik Easy Smart TL-SG1024DE firmy TP-LINK wyposażony jest w łatwe w obsłudze funkcje zarządzania warstwy drugiej. Dzięki obsłudze mirrorowania portów, zapobiegania pętlom oraz diagnostyki stanu portów przełącznik TL-SG1024DE umożliwia zidentyfikowanie i zlokalizowanie ewentualnych problemów w firmowej sieci. Ponadto administratorzy mogą wykorzystać obsługę QoS opartą o porty lub o tagowanie 802.1p aby zapewnić płynną obsługę transmisji takich jak transmisje głosowe lub wideo. Dodatkowo, aby zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo sieci, przełącznik obsługuje sieci VLAN oparte na portach, oznaczeniach tag oraz na MTU (umożliwiaja łatwą konfigurację portu uplink). Dzięki możliwościom zarządzania TL-SG1024DE zapewnia o większą funkcjonalność niż przełaczniki niezarządzalne, jednocześnie będąc ekonomicznym i prostym w obsłudze rozwiązaniem dla twojej sieci.
 
Najważniejsze cechy:
  • 24 porty RJ45 10/100/1000Mb/s zapewnia wysoką wydajność, odpowiednią dla szybkiego przesyłania dużych plików
  • Innowacyjna technologia pozwala zaoszczędzić do 40% energii
  • Kontrola przepływu 802.3x zapewnia optymalizację transmisji danych
  • Obsługa ramek Jumbo o wielkości 10K - zwiększa wydajność przy przesyłaniu dużej ilości danych
  • Funkcje monitorowania stanu sieci - mirroring portów, zapobiganie pętlom oraz diagnostyka stanu kabli
  • Obsługa funkcji QoS opartej o porty lub o tagowanie 802.1p umożliwia utrzymanie najwyższej przepustowości dla najważniejszych połączeń
  • Obsługa sieci VLAN umożliwia zwiększenie bezpieczeństwa sieci poprzez jej segmentację
  • Funkcja IGMP Snooping optymalizuje obsługę transmisji multicast

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Gumowa osłona wtyku RJ-45, szara

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-LR) UniFi UAP-AC LR

Ubiquiti (UAP-AC-LR) UniFi UAP-AC LR

Moc 24/22dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

427,77 zł z VAT 347,78 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,88 zł z VAT 38,11 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

55,62 zł z VAT 45,22 zł netto

szt

Kingston microSDHC 32GB Class 10 (MBLY10G2/32GB)

Kingston microSDHC 32GB Class 10 (MBLY10G2/32GB)

Karta pamięci microSDHC/SDXC 64GB Class 10 + adapter SD + adapter USB.

Producent: Kingston

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Hored Switch PS6081 96W

Hored Switch PS6081 96W

Switch 8x PoE + 1x 10/100BaseT (96W)

Producent: Hored

297,66 zł z VAT 242,00 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1005D

TP-Link TL-SG1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

55,10 zł z VAT 44,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator