WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.6 1m (zielony)

2,69 zł z VAT 2,19 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 6.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Linkbasic CLA04-UC5E, kat.5e, 1m

1,09 zł z VAT 0,89 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

61,54 zł z VAT 50,03 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

215,11 zł z VAT 174,89 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 2m (zielony)

Patchcord STP kat.6 2m (zielony)

Patchcord ekranowany

4,39 zł z VAT 3,57 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 5m (zielony)

Patchcord STP kat.5e 5m (zielony)

Patchcord ekranowany

5,73 zł z VAT 4,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.6 5m (niebieski)

8,06 zł z VAT 6,55 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (żółty)

1,27 zł z VAT 1,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator