WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
Wyszukiwarka (odnaleziono: 114) nowe wyszukiwanie

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

39,48 zł z VAT 32,10 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber

Producent: Option

39,79 zł z VAT 32,35 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

39,90 zł z VAT 32,44 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

42,28 zł z VAT 34,37 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

42,28 zł z VAT 34,37 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,28 zł z VAT 34,37 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,28 zł z VAT 34,37 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

50,68 zł z VAT 41,20 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

52,36 zł z VAT 42,57 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

59,14 zł z VAT 48,08 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

60,82 zł z VAT 49,45 zł netto

szt

Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

61,93 zł z VAT 50,35 zł netto

szt

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

64,76 zł z VAT 52,65 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

70,15 zł z VAT 57,03 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Port ethernet ze stałą prędkością 1000Mb

Producent: Option

77,44 zł z VAT 62,96 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

79,78 zł z VAT 64,86 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

87,76 zł z VAT 71,35 zł netto

szt