WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Producent: Option

50,50 zł z VAT 41,06 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps SC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

132,84 zł z VAT 108,00 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

221,08 zł z VAT 179,74 zł netto

szt

TotoLink EX200

TotoLink EX200

Range Extender 2.4GHz 2T2R DEMO

Producent: TotoLink

67,38 zł z VAT 54,78 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F600W GPON ONU (4 FE+WIFI)

196,62 zł z VAT 159,85 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

740,47 zł z VAT 602,01 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

94,87 zł z VAT 77,13 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator