WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Producent: Option

52,16 zł z VAT 42,41 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps SC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Opaska zaciskowa czarna 4.8mm x 38cm

Opaska zaciskowa czarna 4.8mm x 38cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,27 zł z VAT 37,62 zł netto

szt

80,81 zł z VAT 65,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator