WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Producent: Option

38,29 zł z VAT 31,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps SC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy SCP-75-24

Zasilacz buforowy SCP-75-24

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 75W i napięciu wyjściowym 27,6V/2,7A

Producent: Mean Well

137,70 zł z VAT 111,95 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

9,07 zł z VAT 7,37 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

132,73 zł z VAT 107,91 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-24

D-Link DGS-1210-24

Zarządzalny 24-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami Combo SFP

Producent: D-Link

679,77 zł z VAT 552,66 zł netto

szt

TP-Link Archer C54

TP-Link Archer C54

Dwupasmowy router bezprzewodowy AC1200 w standardzie 802.11ac

Producent: TP-Link

116,00 zł z VAT 94,31 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

35,73 zł z VAT 29,05 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

101,07 zł z VAT 82,17 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator