WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Moduły QSFP+


MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

QSFP+ 40Gbps na 4x 10Gbps SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

215,94 zł z VAT 175,56 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

215,94 zł z VAT 175,56 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option QSFP+, 40Gbps, MM MTP/MPO, 100m, TX850, DDM

Option QSFP+, 40Gbps, MM MTP/MPO, 100m, TX850, DDM

Option QSFP+, 40Gbps, MM MTP/MPO, 100m, TX850, DDM

Producent: Option

236,52 zł z VAT 192,29 zł netto

szt

Option QSFP+ Dual, 40Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

Option QSFP+ Dual, 40Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

Moduł QSFP+ Dual, 40Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

Producent: Option

949,35 zł z VAT 771,83 zł netto

szt

Option QSFP+ Dual, 40Gbps, SM LC, 40km, TX1310, DDM

3 071,19 zł z VAT 2 496,90 zł netto

szt