WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Moduły QSFP28


MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 40/100G direct attach cable 1m

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 40/100G direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

147,59 zł z VAT 119,99 zł netto

szt

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 40/100G direct attach cable 3m

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 40/100G direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

218,64 zł z VAT 177,76 zł netto

szt

MikroTik XQ+CM0000-XS+

NOWOŚĆ

MikroTik XQ+CM0000-XS+

Moduł, konwerter QSFP28 na SFP28 umożliwiający wykorzystanie modułów SFP28 1G/10G/25G w portach QSFP28 40G/100G

Producent: MikroTik

246,59 zł z VAT 200,48 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik XQ+BC0003-XS+ QSFP28 na 4xSFP28 direct attach cable 3m

MikroTik XQ+BC0003-XS+ QSFP28 na 4xSFP28 direct attach cable 3m

100Gbps QSFP28 na 4x 25Gbps SFP28 direct attach cable, 3m

Producent: MikroTik

300,64 zł z VAT 244,42 zł netto

szt

MikroTik XQ+85MP01D QSFP28 100G, MM MTP/MPO Simplex, 850nm, 100m, DDM

MikroTik XQ+85MP01D QSFP28 100G, MM MTP/MPO Simplex, 850nm, 100m, DDM

Wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216-1G-12XS-2XQ, CRS504-4XQ-IN, CRS518-16XS-2XQ-RM

Producent: MikroTik

338,90 zł z VAT 275,53 zł netto

szt

MikroTik XQ+31LC02D QSFP28 100G, SM LC, 2km

MikroTik XQ+31LC02D QSFP28 100G, SM LC, 2km

Wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216 oraz CRS504

Producent: MikroTik

874,58 zł z VAT 711,04 zł netto

szt

MikroTik XQ+31LC10D QSFP28 100G, SM LC, 10km

MikroTik XQ+31LC10D QSFP28 100G, SM LC, 10km

Wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216, CRS504 oraz CRS518

Producent: MikroTik

1 333,74 zł z VAT 1 084,34 zł netto

szt