WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 40/100G direct attach cable 3m

Producent: MikroTik

221,62 zł z VAT 180,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 direct attach cable 3m

Kabel Direct Attach XQ+DA0003 służy do połączenia dowolnych dwóch urządzeń MikroTik 100 Gigabit (CCR2216 czy CRS504). Kabel ma zintegrowane moduły QSFP28. Przewód stosuje się w sytuacji, jeśli urządzenia znajdują się w ramach jednej szafy kablowej i nie ma potrzeby stosować wkładek i patchcorda światłowodowego. Kabel ma trzy metry długości (dostępna jest również wersja MikroTik XQ+DA0001 o długości 1 metra). Jest dość elastyczny – możesz trzymać swoje urządzenia osobno lub jeden na drugim.

MikroTik XQ+DA0001
 
Typ połączenia
QSFP28
Min. promień gięcia
35 mm
Długość kabla
3 m
Temp. pracy
0°C do +70°C
Maks. prędkość transmisji
100G
Przewód
AWG 30
Materiał płaszcza
PVC

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ

Amazon Annapurna Labs Alpine v3 AL73400 CPU (16-rdzeni, 2GHz na rdzeń) i Marvell Prestera Aldrin2 switch-chip, 16GB RAM, 2x sloty 100G QSFP, 14x slotów 25G SFP28, 2x sloty M.2 SATA, RouterOS L6

Producent: MikroTik

10 804,05 zł z VAT 8 783,78 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN

4x sloty QSFP28 100 Gb/s, port Fast Ethernet PoE-in, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

3 097,16 zł z VAT 2 518,02 zł netto

szt

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 40/100G direct attach cable 1m

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 40/100G direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

149,60 zł z VAT 121,63 zł netto

szt

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

149,60 zł z VAT 121,63 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2x porty Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

326,90 zł z VAT 265,77 zł netto

szt

MikroTik hAP ax2 (C52iG-5HaxD2HaxD-TC)

MikroTik hAP ax2 (C52iG-5HaxD2HaxD-TC)

Bezprzewodowy router dual-band pracujący w standardzie 802.11ax WiFi 6 AX1800, z 5x portami gigabitowymi

Producent: MikroTik

387,84 zł z VAT 315,32 zł netto

szt

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

193,92 zł z VAT 157,66 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

2 458,20 zł z VAT 1 998,54 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS510-8XS-2XQ-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS510-8XS-2XQ-IN

2x sloty QSFP28 100 Gb/s, 8x slotów SFP28, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

3 872,84 zł z VAT 3 148,65 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik XQ+31LC10D QSFP28 100G, SM LC, 10km

MikroTik XQ+31LC10D QSFP28 100G, SM LC, 10km

Wkładka QSFP28 100Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2216, CRS504 oraz CRS518

Producent: MikroTik

1 351,89 zł z VAT 1 099,10 zł netto

szt

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

Wkładka SFP/SFP+/SFP28 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

554,05 zł z VAT 450,45 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator