WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Złącze TNC/ż zaciskane na H155

1,48 zł z VAT 2,71 zł 1,20 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

4,05 zł z VAT 5,46 zł 3,29 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,05 zł z VAT 5,79 zł 3,29 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)

WYPRZEDAŻ

4,91 zł z VAT 9,21 zł 3,99 zł netto

szt

Złącze N/ż skręcane na MRC400

5,78 zł z VAT 11,76 zł 4,70 zł netto

szt

Injector PoE crossover dla Cambium, Canopy

WYPRZEDAŻ

6,03 zł z VAT 10,55 zł 4,90 zł netto

szt

Adapter Compact Flash-IDE (taśma)

WYPRZEDAŻ

Adapter Compact Flash-IDE (taśma)

Wersja podłączana przez taśmę IDE

Producent: brak danych

6,15 zł z VAT 12,30 zł 5,00 zł netto

szt

6,89 zł z VAT 10,26 zł 5,60 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

7,26 zł z VAT 13,31 zł 5,90 zł netto

szt

Pigtail U.FL - N/m (40 cm)

9,23 zł z VAT 20,16 zł 7,50 zł netto

szt

Pigtail U.FL - RP-SMA/m (20 cm)

9,72 zł z VAT 14,88 zł 7,90 zł netto

szt

Pigtail MMCX - N/m (40 cm)

11,07 zł z VAT 25,85 zł 9,00 zł netto

szt

Ambit Atheros 5213A, 802.11 a/b/g

Ambit Atheros 5213A, 802.11 a/b/g

Odpowiednik karty CM9

Producent: brak danych

11,07 zł z VAT 39,36 zł 9,00 zł netto

szt

TotoLink P100

TotoLink P100

Karta sieciowa PCI Fast Ethernet, chipset Realtek RTL8139D

Producent: TotoLink

11,81 zł z VAT 13,21 zł 9,60 zł netto

szt

Pigtail U.FL - N/m (100 cm)

WYPRZEDAŻ

12,18 zł z VAT 33,22 zł 9,90 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

WYPRZEDAŻ

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SXT 5HPnD oraz RouterBOARD SXT Lite5.

17,22 zł z VAT 70,11 zł 14,00 zł netto

szt

TrendNet TEW-501PC RP-SMA pomiarowa

TrendNet TEW-501PC RP-SMA pomiarowa

Karta radiowa PCMCIA w standardzie 802.11a/b/g ze złączem RP-SMA/ż, Super AG

Producent: TrendNet

23,37 zł z VAT 147,60 zł 19,00 zł netto

szt