WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Złącze TNC/ż zaciskane na H155

1,48 zł z VAT 2,71 zł 1,20 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

3,68 zł z VAT 5,36 zł 2,99 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,68 zł z VAT 5,68 zł 2,99 zł netto

szt

Uchwyt do NanoStation5/2, Loco

Uchwyt do NanoStation5/2, Loco

Uchwyt do NanoStation z regulacją kąta nachylenia anteny ±10°

Producent: brak danych

3,69 zł z VAT 4,92 zł 3,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

WYPRZEDAŻ

3,69 zł z VAT 8,46 zł 3,00 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)

WYPRZEDAŻ

4,91 zł z VAT 9,02 zł 3,99 zł netto

szt

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5, TP-Link WA5210G z regulacją kąta nachylenia anteny ±10°

5,54 zł z VAT 7,13 zł 4,50 zł netto

szt

Złącze N/ż skręcane na MRC400

5,78 zł z VAT 11,54 zł 4,70 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

6,03 zł z VAT 13,06 zł 4,90 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

6,03 zł z VAT 12,16 zł 4,90 zł netto

szt

Injector PoE crossover dla Cambium, Canopy

WYPRZEDAŻ

6,03 zł z VAT 10,36 zł 4,90 zł netto

szt

Adapter Compact Flash-IDE (taśma)

WYPRZEDAŻ

Adapter Compact Flash-IDE (taśma)

Wersja podłączana przez taśmę IDE

Producent: brak danych

6,15 zł z VAT 12,30 zł 5,00 zł netto

szt

6,89 zł z VAT 10,05 zł 5,60 zł netto

szt

Pigtail U.FL - N/m (20 cm)

7,38 zł z VAT 17,81 zł 6,00 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-01F

8,00 zł z VAT 11,83 zł 6,50 zł netto

szt

Pigtail U.FL - N/m (40 cm)

9,23 zł z VAT 19,77 zł 7,50 zł netto

szt

Pigtail U.FL - RP-SMA/m (20 cm)

9,72 zł z VAT 14,88 zł 7,90 zł netto

szt