WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Koszyk 0 prod. 0,00
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Złącze TNC/ż zaciskane na H155

1,66 zł z VAT 2,71 zł 1,35 zł netto

szt

Złącze N/ż skręcane na MRC400

6,64 zł z VAT 9,84 zł 5,40 zł netto

szt

Pigtail U.FL - N/m (20 cm)

7,38 zł z VAT 13,51 zł 6,00 zł netto

szt

Pigtail U.FL - N/m (40 cm)

9,23 zł z VAT 19,99 zł 7,50 zł netto

szt

Pigtail MMCX - N/m (40 cm)

19,68 zł z VAT 25,66 zł 16,00 zł netto

szt

SparkLAN WL-711A

SparkLAN WL-711A

Karta radiowa PCMCIA w standardzie 802.11a/b/g (2,4 oraz 5GHz), Super AG

Producent: SparkLAN

20,91 zł z VAT 35,67 zł 17,00 zł netto

szt

Planet WL-8317

WYPRZEDAŻ

Planet WL-8317

Karta radiowa PCI w standardzie 802.11b/g ze złączem RP-SMA/ż i zewnętrzną anteną 2 dBi

Producent: Planet

38,13 zł z VAT 43,05 zł 31,00 zł netto

szt

Panel Standard 5GHz 19 dBi

Panel Standard 5GHz 19 dBi

Antena panelowa 19 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż

Producent: brak danych

40,59 zł z VAT 45,51 zł 33,00 zł netto

szt

AirLive WL-5480USB-50

WYPRZEDAŻ

AirLive WL-5480USB-50

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g o mocy 100mW ze złączem RP-SMA/ż i zewnętrzną anteną 5 dBi

Producent: OvisLink

51,66 zł z VAT 86,10 zł 42,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km

Producent: Option

51,66 zł z VAT 60,54 zł 42,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km

Producent: Option

51,66 zł z VAT 64,10 zł 42,00 zł netto

szt

Panel Standard 5GHz 23 dBi

Panel Standard 5GHz 23 dBi

Antena panelowa 23 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż

Producent: brak danych

70,11 zł z VAT 92,25 zł 57,00 zł netto

szt

PanelBox 5GHz 23 dBi (u.fl.)

PanelBox 5GHz 23 dBi (u.fl.)

Obudowa ze zintegrowaną anteną panelową 23 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową lub poziomą

Producent: brak danych

73,80 zł z VAT 98,40 zł 60,00 zł netto

szt

PanelBox 5GHz 23 dBi (mmcx)

PanelBox 5GHz 23 dBi (mmcx)

Obudowa ze zintegrowaną anteną panelową 23 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową lub poziomą

Producent: brak danych

76,26 zł z VAT 100,86 zł 62,00 zł netto

szt

CityBox Dual N-Streme 20 dBi (5GHz) dla płyt RB433/RB411 (u.fl.)

CityBox Dual N-Streme 20 dBi (5GHz) dla płyt RB433/RB411 (u.fl.)

Obudowa ze zintegrowanymi 2 antenami panelowymi 20 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową i poziomą zakończona pigtailami u.fl, polecana dla N-Streme Dual

Producent: City Media

105,78 zł z VAT 141,45 zł 86,00 zł netto

szt

Ubiquiti LiteStation SR71

WYPRZEDAŻ

110,70 zł z VAT 172,20 zł 90,00 zł netto

szt

Wireless Instruments ISA5-14V

Wireless Instruments ISA5-14V

Obudowa ze zintegrowaną anteną sektorową 14 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową zakończona złączem SMA/ż

Producent: Wireless Instruments

135,30 zł z VAT 210,71 zł 110,00 zł netto

szt

Zestaw Panel 23 dBi 5GHz (Panel + RB911 + zasilacz + PoE)

Zestaw Panel 23 dBi 5GHz (Panel + RB911 + zasilacz + PoE)

Zestaw kliencki, pracujący w paśmie 5 GHz pod kontrolą systemu MikroTik

Producent: City Media

205,41 zł z VAT 220,17 zł 167,00 zł netto

szt

SparkLAN WX-7800A

SparkLAN WX-7800A

Bezprzewodowy Access Point dla pasma 2,4 i 5 GHz z trybem Turbo (dwa niezależne moduły radiowe), obsługuje tryby: AP, AP Client oraz WDS (Repeater, Bridge) DEMO

Producent: SparkLAN

221,40 zł z VAT 232,47 zł 180,00 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M5-620) PowerBeam M5 5GHz 620 MIMO

744,15 zł z VAT 788,43 zł 605,00 zł netto

szt