WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

O Sklepie

Routery, switche, anteny – o sklepie


Dziękujemy za odwiedzenie sklepu WISP.PL


Sklep internetowy WISP.PL jest prowadzony przez firmę Allnet Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą przy ulicy Dębowej 2A w Bełku koło Rybnika. Firma jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwiach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000379258.

Dane firmy:
Allnet Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Dębowa 2A
44-237 Bełk
NIP: 642-315-64-22

Dystrybuujemy najwyższej jakości anteny, urządzenia, złącza oraz osprzęt do budowy sieci bezprzewodowych - to wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach. Ponieważ zajmujemy się budową oraz administracją kilku sieci radiowych w południowej Polsce (woj. opolskie i dolnośląskie) oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, których sami używamy. W asortymencie znajdą Państwo sprzęt znanych na rynku marek: TP-Link, MikroTik, Ubiquiti Networks i wielu innych. U nasz wybierzesz najlepszy wzmacniacz WiFi, switch zarządzalny TP-Link, moduł SFP czy router CCR1009. Oferujemy także liczne akcesoria do budowy instalacji, takie jak: mufa światłowodowa, stelaż zapasu kabla, tacka światłowodowa lub narzędzia monterskie. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy. Stałym odbiorcom i przy większych zamówieniach oferujemy korzystne rabaty.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i regulaminem, w którym omówione są zasady zakupów w naszym sklepie.

Zasady wysyłek, płatności oraz naliczania rabatów podano w dziale FAQ.

Do oglądania sklepu niezbędna jest przeglądarka Microsoft Explorer 5.0 lub wyższa. Minimalna rozdzielczość ekranu 1024x768 pixeli, rozmiar tekstu "średni".