WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowód ZTT 2J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.3 mm, G.657A1

Producent: ZTT

0,98 zł z VAT 0,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel światłowodowy ZTT 2J DAC przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz i bezpośredniego zakopania w ziemi. Powłoka kabla wykonana jest z PE (w kolorze pomarańczowym) odpornego na działanie wody, roztworu soli, kwasów, ługów, alkoholi i benzyny. Przewód jest całkowicie dielektryczny i odporny na promieniowanie UV.

Przewód jest wzmocniony włóknami szklanymi oraz dwoma prętami FRP (Fiber Reinforced Polymer) wtopionymi w powłokę zewnętrzną. Włókna światłowodowe znajdują się w luźnej tubie wypełnionej żelem hydrofobowym, który chroni je przed wnikaniem cząsteczek wody. 

W kablu zastosowane są jednomodowe włókna typu G.657A1. Włókna są kompatybilne z powszechnym w użytkowaniu standardem G.652D, a mininalny promień gięcia włókna to zaledwie 10 mm. Przewód charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zgniatanie (do 1.5 kN) i rozciąganie (do 1.2 kN).

Aby ułatwić zdjęcie powłoki zewnętrznej zastosowano dwa ripcordy. Przewód Z-DAC-02J.657A stosuje się głównie w instalacjach doziemnych.

Najważniejsze cechy:

  • włókno G657A1
  • powłoka wykonana z polietylenu (PE)
  • 100% dielektryczny, nie zawiera metali
  • wysoka wytrzymałość na rozciąganie 1200N
  • zgodny ze standardami: IEC 60793-1, IEC 60793-2, IEC 60794-3-10
Typ kabla
DAC
Ilość włókien
Ilość tub
Typ ochrony wtórnej
luźna tuba
Typ kabla według ochrony wtórnej
żel 
Specyfikacja włókna
G657.A1
Temp. przechowywania
-30 °C do +60 °C 
Temp. instalacji
-20 °C do +50 °C 
Minimalny promień gięcia przewodu
53 mm
Grubość powłoki
1,2 mm
Średnica kabla
5.3 mm 
Waga kabla
24 kg/km 
Krótkotrwała odpornośc na rozciąganie
1200N
Krótkotrwała odpornośc na zgniatanie
1500N

Produkty Pokrewne/Powiązane

Światłowód ZTT 12J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Światłowód ZTT 12J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: ZTT

1,70 zł z VAT 1,38 zł netto

szt

Światłowód ZTT 24J DAC, jednotubowy, śr. 6.2 mm, G.652D

Światłowód ZTT 24J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 6.2 mm, G.652D

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: ZTT

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

szt

Światłowód ZTT 4J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.3 mm, G.652D

Światłowód ZTT 4J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.3 mm, G.652D

Kabel światłowodowy doziemny DAC z powłoką PE

Producent: ZTT

1,17 zł z VAT 0,95 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC111CS

TP-Link MC111CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:4 bez złącz 900um, 1,5m

17,10 zł z VAT 13,90 zł netto

szt

TP-Link TL-WR844N

TP-Link TL-WR844N

Bezprzewodowy router N300 pracujący w 4 trybach: router, access point, wzmacniacz sygnału i WISP

Producent: TP-Link

62,72 zł z VAT 50,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord STP kat.5e 10m (szary)

Patchcord STP kat.5e 10m (szary)

Patchcord ekranowany

13,48 zł z VAT 10,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 24J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 24J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: Optix

3,22 zł z VAT 2,62 zł netto

szt

Światłowód Solarix 2f DAC doziemny OS PP, G657A1, SXKO-DAC-2-OS-PP

Światłowód Solarix 2f DAC doziemny OS PP, G657A1, SXKO-DAC-2-OS-PP

Kabel światłowodowy doziemny DAC z powłoką PP, klasą reakcji na ogień Fca, 2 włókna SM 9/125

Producent: Solarix

1,25 zł z VAT 1,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator