WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

73,68 zł z VAT 59,90 zł netto

szt

UPLink GPON / EPON ONU GP501R 1x GE 1x SC/UPC

NOWOŚĆ!

76,25 zł z VAT 61,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link XZ000-G3 terminal GPON ONT

NOWOŚĆ!

TP-Link XZ000-G3 terminal GPON ONT

Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC; bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router AC1200; VoIP.
Posiada 4x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty telefoniczne (RJ11), port USB 2.0.

Producent: TP-Link

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE

79,95 zł z VAT 91,87 zł 65,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

80,01 zł z VAT 65,05 zł netto

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

81,92 zł z VAT 66,60 zł netto

szt

Huawei ONT HG8120H (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8120H (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x port Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS

Producent: Huawei

83,64 zł z VAT 68,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)

84,87 zł z VAT 69,00 zł netto

szt

UPLink EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/UPC

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/UPC

1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/APC

NOWOŚĆ!

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/APC

1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/APC

Producent: Huawei

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

szt

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

92,25 zł z VAT 75,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

97,17 zł z VAT 114,83 zł 79,00 zł netto

szt

ZTE F643 GPON ONU 1GE+1GPON

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei SFP GPON OLT CLASS C+

Huawei SFP GPON OLT CLASS C+

Do terminali OLT GPON

Producent: Huawei

105,17 zł z VAT 85,50 zł netto

szt

SFP EPON-OLT-PX20++, 1.25Gbps, TX1490/RX1310, DDM

108,24 zł z VAT 88,00 zł netto

szt

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

HALNy ONT HL-1GE SC/APC (GPON)

NOWOŚĆ!

HALNy ONT HL-1GE SC/APC (GPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC B+. Funkcje Bridge i Router NAT

Producent: HALNy Networks

125,85 zł z VAT 102,32 zł netto

szt