WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: brak danych

28,23 zł z VAT 22,95 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: brak danych

37,47 zł z VAT 30,46 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: brak danych

37,47 zł z VAT 30,46 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: brak danych

42,09 zł z VAT 34,22 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: brak danych

51,80 zł z VAT 42,11 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: brak danych

54,11 zł z VAT 43,99 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/UPC ABS, 1m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC ABS, 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: brak danych

61,75 zł z VAT 50,20 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: brak danych

61,75 zł z VAT 50,20 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: brak danych

64,75 zł z VAT 52,64 zł netto

szt

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

72,15 zł z VAT 58,66 zł netto

szt

UPLink EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE

88,79 zł z VAT 72,19 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: brak danych

91,57 zł z VAT 74,45 zł netto

szt

ZTE F643 GPON ONU 1GE+1GPON

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

111,00 zł z VAT 90,24 zł netto

szt

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt