WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

28,23 zł z VAT 22,95 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

37,86 zł z VAT 30,78 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

37,86 zł z VAT 30,78 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

42,53 zł z VAT 34,58 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

52,35 zł z VAT 42,56 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

54,69 zł z VAT 44,46 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/UPC ABS, 1m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC ABS, 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

62,41 zł z VAT 50,74 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

62,41 zł z VAT 50,74 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

65,44 zł z VAT 53,20 zł netto

szt

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

72,91 zł z VAT 59,28 zł netto

szt

UPLink EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE

89,74 zł z VAT 72,96 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

92,55 zł z VAT 75,24 zł netto

szt

ZTE F643 GPON ONU 1GE+1GPON

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

103,76 zł z VAT 84,36 zł netto

szt

Huawei ONU HG8010H GE (GPON)

111,92 zł z VAT 90,99 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

112,18 zł z VAT 91,20 zł netto

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

112,18 zł z VAT 91,20 zł netto

szt

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)

121,77 zł z VAT 99,00 zł netto

szt