WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

59,03 zł z VAT 47,99 zł netto

szt

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

67,04 zł z VAT 54,50 zł netto

szt

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)

75,03 zł z VAT 61,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE

79,95 zł z VAT 95,18 zł 65,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

szt

Huawei ONT HG8120H (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8120H (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x port Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS

Producent: Huawei

88,56 zł z VAT 72,00 zł netto

szt

TP-Link TX-6610

TP-Link TX-6610

1-portowy, gigabitowy terminal GPON. Kompatybilny z Dasan.

Producent: TP-Link

90,36 zł z VAT 73,46 zł netto

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

95,18 zł z VAT 77,38 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

97,17 zł z VAT 118,97 zł 79,00 zł netto

szt

ZTE F643 GPON ONU 1GE+1GPON

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

118,97 zł z VAT 96,72 zł netto

szt

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

144,54 zł z VAT 117,51 zł netto

szt

ZTE F623 GPON ONU 1GE+3FE+1POTS+WIFI+USB

ZTE F623 GPON ONU 1GE+3FE+1POTS+WIFI+USB

Port SC/UPC, 1GE + 3FE + POTS + WiFi 2,4GHz w standardzie IEEE 802.11 b/g/n + USB

Producent: ZTE

146,23 zł z VAT 118,89 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Posiada port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet oraz 3x porty fast Ethernet.

Producent: Huawei

151,44 zł z VAT 123,12 zł netto

szt

ZTE F600 GPON ONU (1GE 3FE)

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

158,13 zł z VAT 128,56 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt