WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

73,59 zł z VAT 59,83 zł netto

szt

UPLink EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE

90,56 zł z VAT 73,63 zł netto

szt

ZTE F643 GPON ONU 1GE+1GPON

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

104,72 zł z VAT 85,14 zł netto

szt

Huawei ONU HG8010H GE (GPON)

112,95 zł z VAT 91,83 zł netto

szt

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

113,21 zł z VAT 92,04 zł netto

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

113,21 zł z VAT 92,04 zł netto

szt

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)

121,77 zł z VAT 99,00 zł netto

szt

Netis GP8501G 1 Port Gigabit GPON Terminal

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

szt

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Posiada port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet oraz 3x porty fast Ethernet.

Producent: Huawei

144,11 zł z VAT 117,16 zł netto

szt

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

146,47 zł z VAT 119,08 zł netto

szt

TP-Link TX-6610

TP-Link TX-6610

1-portowy, gigabitowy terminal GPON. Kompatybilny z Dasan.

Producent: TP-Link

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

ZTE F600 GPON ONU (1GE 3FE)

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

155,67 zł z VAT 126,56 zł netto

szt

Huawei ONU HG8245 GE (GPON)

158,67 zł z VAT 129,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ExtraLink ONU 1GE Venus (GPON)

ExtraLink ONU 1GE Venus (GPON)

Chipset Mediatec

Producent: XDK

159,43 zł z VAT 129,62 zł netto

szt

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V6 1GE+3FE

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V6 1GE+3FE

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

161,59 zł z VAT 131,37 zł netto

szt