WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti

Ubiquiti Inc. (dawn. Ubiquiti Networks) jest amerykańską firmą, która od lat dostarcza nowoczesne rozwiązania sieciowe. Ich zaletą jest połączenie atrakcyjnego i przyjaznego interfejsu graficznego z ogromnymi możliwościami technicznymi i wysoką wydajnością. Atutem produktów tej firmy jest ich różnorodność – dzięki niej możliwe jest zbudowanie całej sieci wyłącznie w oparciu o sprzęt jednej marki. Takie rozwiązanie sprawia, że wszystkie elementy są do siebie idealnie dopasowane i współpracują ze sobą bez zakłóceń. Wśród znanych produktów Ubiquiti znajdują się: routery, punkty dostępowe, anteny bezprzewodowe, kamery do monitoringu, kontrolery, multiplexory i duplexory oraz wiele innych. Asortyment tej marki wyróżnia się też atrakcyjną ceną i jest dostosowany zarówno do tworzenia instalacji kablowych, jak i światłowodowych czy bezprzewodowych.

Produkty Ubiquiti

Jeśli jesteś zwolennikiem marki Ubiquiti, doceniasz jakość i niezawodność jej produktów oraz zajmujesz się budową sieci – zapraszamy do poznania produktów z tej kategorii. Zgromadziliśmy w niej wszystkie artykuły tej firmy, jakie mamy obecnie w sprzedaży. Znajdziesz tu między innymi łatwy w użyciu access point Unifi UAP, który pracuje w paśmie 2.4 GHz. Proponujemy również dwuzakresową antenę kierunkową, wideokamerę trzeciej generacji, adapter PoE, router LTE i wiele innych produktów. Pod znakiem marki znajdziesz urządzenia przeznaczone do pracy w zakresie 2,4 oraz 5.0 GHz, a także urządzenia klienckie przeznaczone do obsługi radiowych pasm licencjonowanych, jak np. NanoStation M3. Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą produktów cenionej łotewskiej firmy, takich jak switch MikroTik.

Ubiquiti PoE Wall Mount (POE-WM)

NOWOŚĆ

Ubiquiti PoE Wall Mount (POE-WM)

Uchwyt naścienny do zasilaczy Ubiquiti PoE injector 24 V DC

Producent: Ubiquiti

Najniższa cena z 30 dni: 3,48 zł

2,21 zł z VAT 3,48 zł 1,80 zł netto

szt

Ubiquiti (TC-CON) TOUGHCable Connectors

2,46 zł z VAT 2,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-RJ45)

NOWOŚĆ

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-RJ45-BK)

NOWOŚĆ

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-RJ45-BL)

NOWOŚĆ

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Uchwyt (NBE-WMK) montażowy Ubiquiti NanoBeam, Wall Mount Kit

Uchwyt (NBE-WMK) montażowy Ubiquiti NanoBeam, Wall Mount Kit

Uniwersalny uchwyt Ubiquiti do montażu na ścianach oraz słupach.

Producent: Ubiquiti

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-0.3M-RJ45)

NOWOŚĆ

11,59 zł z VAT 9,42 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-0.3M-RJ45-BK)

NOWOŚĆ

11,59 zł z VAT 9,42 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-0.3M-RJ45-BL)

NOWOŚĆ

11,59 zł z VAT 9,42 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-1M-RJ45)

NOWOŚĆ

13,32 zł z VAT 10,83 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-1M-RJ45-BK)

NOWOŚĆ

13,32 zł z VAT 10,83 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-1M-RJ45-BL)

NOWOŚĆ

13,32 zł z VAT 10,83 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-2M-RJ45)

NOWOŚĆ

17,37 zł z VAT 14,12 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-2M-RJ45-BK)

NOWOŚĆ

17,37 zł z VAT 14,12 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-2M-RJ45-BL)

NOWOŚĆ

17,37 zł z VAT 14,12 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable Outdoor (UACC-Cable-Patch-Outdoor-1M-BK)

NOWOŚĆ

20,27 zł z VAT 16,48 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable Outdoor (UACC-Cable-Patch-Outdoor-1M-W)

NOWOŚĆ

20,27 zł z VAT 16,48 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-3M-RJ45)

NOWOŚĆ

20,55 zł z VAT 16,71 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-3M-RJ45-BK)

NOWOŚĆ

20,55 zł z VAT 16,71 zł netto

szt

Aplikacje UniFi

 

UniFi to potężny i intuicyjny system operacyjny umożliwiający kompleksowe zarządzanie wszystkimi potrzebami IT. W połączeniu ze specjalnie zaprojektowanym sprzętem Ubiquiti, będziesz mieć niezrównaną kontrolę nad siecią i WiFi, kamerami bezpieczeństwa, telefonami VoIP, dostępem do drzwi, inteligentnym oświetleniem przedsiębiorstwa, cyfrowymi oznakowaniami i wieloma innymi!
Pakiet aplikacji UniFi został starannie skonstruowany, aby zaspokoić różnorodne potrzeby technologiczne w domu lub firmie:

UniFi Network zapewnia narzędzia do optymalizacji wydajności sieci i dostosowania jej zabezpieczeń do dokładnych specyfikacji. Interfejs aplikacji UniFi Network w przejrzysty sposób wyświetla analizę ruchu w czasie rzeczywistym i wgląd w urządzenia klienckie za pomocą łatwych do odczytania wykresów diagnostycznych. Bogate w funkcje ustawienia zostały przeprojektowane od podstaw, aby zapewnić najwyższy stopień kontroli.

UniFi Protect ułatwia zabezpieczenie i monitorowanie firmy, domu i innych krytycznych obiektów. Platforma plug-and-play, bez subskrypcji, zapewnia taktyczne, oparte na ruchu zabezpieczenia kamer, przywoływanie zdarzeń na żądanie i nagrywanie wideo w wysokiej rozdzielczości. Skalowalna konstrukcja znacznie upraszcza wdrażanie kamer, nawet w przypadku dużych wdrożeń, dzięki czemu monitorowanie tego, co najważniejsze, jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

UniFi Access przenosi bezpieczeństwo fizyczne o krok dalej, umożliwiając natychmiastowe określenie, kto i w jaki sposób uzyskuje dostęp do budynku. Wielopoziomowe kategorie uprawnień pozwalają ustawić dostęp na poziomie pięter i drzwi dla gości, pracowników i mieszkańców. UniFi Access dynamicznie rejestruje również zdarzenia dostępu na łatwym do odczytania pulpicie nawigacyjnym, który pomaga mapować ruch wewnętrzny i identyfikować natrętną aktywność. UniFi służy nie tylko do łączenia urządzeń, ale także do łączenia ludzi.

UniFi Talk, przystępna cenowo, oparta na subskrypcji aplikacja VoIP upraszcza zarządzanie liniami i kontaktami, zapewniając jednocześnie nieskazitelną klarowność połączeń. Dzięki serii starannie zaprojektowanych telefonów, od tradycyjnych słuchawek po eleganckie modele ze zintegrowanymi ekranami dotykowymi, istnieje telefon UniFi Talk dla każdego wdrożenia. Dzięki solidnym funkcjom rejestrowania, nagrywania i transkrypcji połączeń Talk, łatwiej niż kiedykolwiek przypomnieć sobie ważne rozmowy i działania.

UniFi Connect nowoczesna platforma Enterprise of Things obejmująca cyfrowe oznakowanie, oświetlenie i stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Wykorzystaj skalowalne możliwości zarządzania UniFi Connect, aby zarządzać wszystkim, od pojedynczego wyświetlacza Connect Display z interaktywną aplikacją w punkcie sprzedaży po oświetlenie i dynamiczne treści w całym budynku.