WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (TC-GND) TOUGHCable Connectors Ground

Producent: Ubiquiti Networks

4,61 zł z VAT 3,75 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Specjalnie zaprojektowane złącza RJ-45 do użytku z Ubiquiti TOUGHCables. Złącza TOUGHCable chronią przed wyładowaniami ESD i uszkodzeniem sprzętu poprzez port Ethernet.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5, TP-Link WA5210G z regulacją kąta nachylenia anteny ±10°

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

205,67 zł z VAT 167,21 zł netto

szt

Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony

Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti AirMax Sector 16/120

WYPRZEDAŻ

109,47 zł z VAT 147,60 zł 89,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UVC-PRO-M) UVC Pro Mount

169,03 zł z VAT 137,42 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator