WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

19,13 zł z VAT 15,55 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 12V 3A

31,21 zł z VAT 25,37 zł netto

szt

Ubiquiti (TC-GND) TOUGHCable Connectors Ground

4,27 zł z VAT 3,47 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,02 zł z VAT 15,46 zł netto

szt

MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain, 2x2 MIMO, 802.11ac, gigabitowy port Ethernet

Producent: MikroTik

191,27 zł z VAT 155,50 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

48,27 zł z VAT 39,24 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

18,43 zł z VAT 14,98 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

16,63 zł z VAT 13,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator