WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

22,46 zł z VAT 18,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Profesjonalny zaciskacz-nóż LSA/Krone HY-110

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (TC-GND) TOUGHCable Connectors Ground

4,50 zł z VAT 3,66 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m, wtyk UPS C14

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m, wtyk UPS C14

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19" i wtykiem UPS

Producent: brak danych

65,50 zł z VAT 53,25 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

84,75 zł z VAT 68,90 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC simplex

0,71 zł z VAT 0,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

23,63 zł z VAT 19,21 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m

12,10 zł z VAT 9,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator