WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

19,59 zł z VAT 15,93 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

Adapter PoE Gigabit do zasilania każdego RouterBOARDa przez Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

21,56 zł z VAT 17,53 zł netto

szt

Ubiquiti (US-16-150W) UniFi Switch 16, 150W

1 259,86 zł z VAT 1 024,28 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-M-PRO) UniFi AP AC Mesh Pro

777,37 zł z VAT 632,01 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

TP-Link EC230-G1

TP-Link EC230-G1

Dwupasmowy, bezprzewodowy router AC1350 z funkcją TR-069 i Agile Config i 5x portami Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

21,65 zł z VAT 17,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator