WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

20,00 zł z VAT 16,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 48V 1A

41,78 zł z VAT 33,97 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,39 zł z VAT 1,94 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

40,68 zł z VAT 33,07 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

122,02 zł z VAT 99,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

25,56 zł z VAT 20,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator