WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

Producent: Opto

21,13 zł z VAT 17,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN

850,80 zł z VAT 691,71 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

48,90 zł z VAT 39,76 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

42,98 zł z VAT 34,94 zł netto

szt

TotoLink N300RT

TotoLink N300RT

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s.

Producent: TotoLink

56,72 zł z VAT 46,11 zł netto

szt

Miernik Mastech MS8236

Miernik Mastech MS8236

Multimetr cyfrowy z testerem okablowania sieciowego i szukaczem par

263,22 zł z VAT 214,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 3m

28,52 zł z VAT 23,19 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

27,29 zł z VAT 22,19 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator