WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

37,32 zł z VAT 30,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 5m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

31,78 zł z VAT 25,84 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

29,03 zł z VAT 23,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator