WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

32,46 zł z VAT 26,39 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 5m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

18,93 zł z VAT 15,39 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator