WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

18,24 zł z VAT 14,83 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (szary)

1,82 zł z VAT 1,48 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN

806,30 zł z VAT 655,53 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

78,01 zł z VAT 63,42 zł netto

szt

MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain, 2x2 MIMO, 802.11ac, gigabitowy port Ethernet

Producent: MikroTik

202,57 zł z VAT 164,69 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 470,32 zł z VAT 1 195,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

17,70 zł z VAT 14,39 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator