WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

18,13 zł z VAT 14,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Adapter PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet oraz innych).

Producent: Ubiquiti Networks

30,50 zł z VAT 24,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

62,50 zł z VAT 50,81 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

21,67 zł z VAT 17,62 zł netto

szt

Miernik Mastech MS8236

Miernik Mastech MS8236

Multimetr cyfrowy z testerem okablowania sieciowego i szukaczem par

263,22 zł z VAT 214,00 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0,5m

22,76 zł z VAT 18,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

12,50 zł z VAT 10,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator