WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

17,84 zł z VAT 14,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Odsadzenie masztu (2 szt.)

25,83 zł z VAT 21,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

155,20 zł z VAT 126,18 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

61,52 zł z VAT 50,02 zł netto

szt

Ubiquiti (UC-CK) UniFi Controller Cloud Key

Ubiquiti (UC-CK) UniFi Controller Cloud Key

UniFi Controller z hybrydową chmurą.

Producent: Ubiquiti Networks

337,75 zł z VAT 274,59 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Miernik Mastech MS8236

Miernik Mastech MS8236

Multimetr cyfrowy z testerem okablowania sieciowego i szukaczem par

263,22 zł z VAT 214,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 40m G657B3 Ghost (przeźroczysty)

NOWOŚĆ!

65,29 zł z VAT 53,08 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

9,94 zł z VAT 8,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator