WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

21,00 zł z VAT 17,07 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-PA4010 kit

TP-Link TL-PA4010 kit

Zestaw dwóch nano transmiterów sieciowych AV600

Producent: TP-Link

150,50 zł z VAT 122,36 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

23,05 zł z VAT 18,74 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

2 442,17 zł z VAT 1 985,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m

25,90 zł z VAT 21,06 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

12,79 zł z VAT 10,40 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

10,80 zł z VAT 8,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator