WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

17,77 zł z VAT 14,45 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TotoLink N151RT

BESTSELLER

TotoLink N151RT

Router z trybem "klient" pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 150Mbps, odkręcana antena DEMO

Producent: TotoLink

54,12 zł z VAT 44,00 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

310,02 zł z VAT 252,05 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (szary)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 434,45 zł z VAT 1 166,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

12,62 zł z VAT 10,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator