WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

37,10 zł z VAT 30,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Cube 60Pro ac (CubeG-5ac60ay)

MikroTik Cube 60Pro ac (CubeG-5ac60ay)

Urządzenie klienckie lub punkt-punkt na odległość do 1km, 60GHz, standard 802.11ad/ay z zapasowym radiem 5 GHz i portem Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

568,48 zł z VAT 462,18 zł netto

szt

MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain, 2x2 MIMO, 802.11ac, gigabitowy port Ethernet

Producent: MikroTik

245,98 zł z VAT 199,98 zł netto

szt

MikroTik wAP LTE Kit (RBwAPR-2nD&R11e-LTE)

MikroTik wAP LTE Kit (RBwAPR-2nD&R11e-LTE)

Urządzenie złożone z wAP R oraz R11e-LTE

Producent: MikroTik

530,22 zł z VAT 431,07 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

27,58 zł z VAT 22,42 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 15m

83,12 zł z VAT 67,58 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 0.5m

24,67 zł z VAT 20,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator