WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Routery

Router, czyli trasownik, jest urządzeniem, które umożliwia komunikowanie się różnych sieci. Pełni on rolę węzła, do którego trafiają wszystkie pakiety danych, w dalszej kolejności rozdzielane i wysyłane do konkretnych sieci. Proces przypomina nieco sortowanie listów na podstawie kodu adresowego, którym w tym przypadku jest ścieżka – najczęściej zdefiniowana przez administratora. Routery korzystają z różnych interfejsów, które mogą być wbudowane w urządzenie lub znajdować się na oddzielnych kartach. Do najpopularniejszych zalicza się Ethernet. Zastosowanie routera jest wymagane wszędzie tam, gdzie w obrębie jednej sieci globalnej można wyróżnić minimum dwie podsieci lokalne. Mogą nimi być np. samodzielne komputery w jednym mieszkaniu lub sieci LAN w sąsiednich lokalach. Router pełni też często funkcję punktu dostępowego.

Modele dla domu, biura i przemysłu

Sklep WISP.PL specjalizuje się w sprzedaży urządzeń oraz akcesoriów do budowania sieci telekomunikacyjnych i internetowych. Routery są więc dla nas jedną z ważniejszych grup asortymentowych. Proponujemy między innymi szerokopasmowy router TP-Link doskonały dla małych firm oraz kontroler bezprzewodowy tej marki do zarządzania setkami punktów dostępowych. Do zastosowań przemysłowych proponujemy router MikroTik CCR1036-12G-4S, z 36-rdzeniowym procesorem Tilera. W asortymencie mamy również model RB750Gr3 w bardzo atrakcyjnej cenie oraz serię urządzeń CCR1009 z pasywnym chłodzeniem i siedmioma portami Ethernet. Poszczególne modele są dostępne w szerokim przedziale cenowym od ok. 200 do 10 000 zł.

Tenda W15E

Tenda W15E

Bezprzewodowy router hotspot AC1200 z równoważeniem obciążenia pasma

Producent: Tenda

135,00 zł z VAT 109,76 zł netto

szt

MikroTik hEX lite (RB750r2)

MikroTik hEX lite (RB750r2)

5x portów Fast Ethernet, mała plastikowa obudowa, 850MHz CPU, 64MB RAM, router z funkcją Multiprotocol Label Switching, RouterOS L4

Producent: MikroTik

163,71 zł z VAT 133,10 zł netto

szt

TP-Link TL-R470T+

TP-Link TL-R470T+

Szerokopasmowy router z równoważeniem obciążenia pasma

Producent: TP-Link

166,05 zł z VAT 135,00 zł netto

szt

Tenda W18E

Tenda W18E

Gigabitowy bezprzewodowy router hotspot AC1200 z równoważeniem obciążenia pasma

Producent: Tenda

198,95 zł z VAT 161,75 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-R480T+

TP-Link TL-R480T+

Szerokopasmowy router z równoważeniem obciążenia pasma

Producent: TP-Link

217,59 zł z VAT 176,90 zł netto

szt

TP-Link XC220-G3v terminal GPON

TP-Link XC220-G3v terminal GPON

Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC; bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router AC1200; VoIP.
Posiada 4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny (RJ11)

Producent: TP-Link

220,05 zł z VAT 178,90 zł netto

szt

Ubiquiti EdgeRouter X (ER-X)

Ubiquiti EdgeRouter X (ER-X)

5-portowy, gigabitowy router z zaawansowanym zarządzaniem siecią i funkcjami bezpieczeństwa

Producent: Ubiquiti

221,44 zł z VAT 180,03 zł netto

szt

Tenda W20E

Tenda W20E

Gigabitowy bezprzewodowy router AC1350 z równoważeniem obciążenia pasma, Multi-Wan

Producent: Tenda

229,00 zł z VAT 186,18 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

229,31 zł z VAT 186,43 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

5x portów Ethernet z wyjściem PoE na 4 portach, USB, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

229,31 zł z VAT 186,43 zł netto

szt

TP-Link ER605 (TL-R605)

TP-Link ER605 (TL-R605)

Gigabitowy router VPN Omada, Multi-WAN z możliwością centralnego zarządzania

Producent: TP-Link

257,07 zł z VAT 209,00 zł netto

szt

Grandstream GWN7052

NOWOŚĆ

Grandstream GWN7052

Gigabitowy, bezprzewodowy router 2x2 MU-MIMO, AC1200, z 5x portami Gigabit Ethernet

Producent: Grandstream

257,80 zł z VAT 209,59 zł netto

szt

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

5x LAN, 64MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

262,37 zł z VAT 213,31 zł netto

szt

Huawei OptiXstar K562

NOWOŚĆ

Huawei OptiXstar K562

Bezprzewodowy router Wi-Fi 6 AX3000, Mesh, z 3x portami Gigabit Ethernet

Producent: Huawei

286,00 zł z VAT 232,52 zł netto

szt

Tenda M3 Kontroler dostępu

Tenda M3 Kontroler dostępu

Kontroler do centralnego zarządzania siecią

Producent: Tenda

299,20 zł z VAT 243,25 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

300,64 zł z VAT 244,42 zł netto

szt

IP-COM M20-PoE

NOWOŚĆ

IP-COM M20-PoE

Zarządzany w chmurze 5-portowy router PoE, łączy w sobie router, switch PoE i kontroler dostępu

Producent: IP-COM

301,35 zł z VAT 245,00 zł netto

szt

Grandstream GWN7052F

NOWOŚĆ

Grandstream GWN7052F

Gigabitowy, bezprzewodowy router 2x2 MU-MIMO, AC1200, z 4x portami Gigabit Ethernet i 1x slotem SFP

Producent: Grandstream

320,81 zł z VAT 260,82 zł netto

szt

Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)

Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)

5x portów Gigabit Ethernet, 1x slot SFP

Producent: Ubiquiti

332,16 zł z VAT 270,05 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

344,36 zł z VAT 279,97 zł netto

szt