WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Routery

Router, czyli trasownik, jest urządzeniem, które umożliwia komunikowanie się różnych sieci. Pełni on rolę węzła, do którego trafiają wszystkie pakiety danych, w dalszej kolejności rozdzielane i wysyłane do konkretnych sieci. Proces przypomina nieco sortowanie listów na podstawie kodu adresowego, którym w tym przypadku jest ścieżka – najczęściej zdefiniowana przez administratora. Routery korzystają z różnych interfejsów, które mogą być wbudowane w urządzenie lub znajdować się na oddzielnych kartach. Do najpopularniejszych zalicza się Ethernet. Zastosowanie routera jest wymagane wszędzie tam, gdzie w obrębie jednej sieci globalnej można wyróżnić minimum dwie podsieci lokalne. Mogą nimi być np. samodzielne komputery w jednym mieszkaniu lub sieci LAN w sąsiednich lokalach. Router pełni też często funkcję punktu dostępowego.

Modele dla domu, biura i przemysłu

Sklep WISP.PL specjalizuje się w sprzedaży urządzeń oraz akcesoriów do budowania sieci telekomunikacyjnych i internetowych. Routery są więc dla nas jedną z ważniejszych grup asortymentowych. Proponujemy między innymi szerokopasmowy router TP-Link doskonały dla małych firm oraz kontroler bezprzewodowy tej marki do zarządzania setkami punktów dostępowych. Do zastosowań przemysłowych proponujemy router MikroTik CCR1036-12G-4S, z 36-rdzeniowym procesorem Tilera. W asortymencie mamy również model RB750Gr3 w bardzo atrakcyjnej cenie oraz serię urządzeń CCR1009 z pasywnym chłodzeniem i siedmioma portami Ethernet. Poszczególne modele są dostępne w szerokim przedziale cenowym od ok. 200 do 10 000 zł.

Tenda W15E

NOWOŚĆ!

Tenda W15E

Bezprzewodowy router hotspot AC1200 z równoważeniem obciążenia pasma

Producent: Tenda

126,00 zł z VAT 102,44 zł netto

szt

TP-Link TL-R470T+

TP-Link TL-R470T+

Szerokopasmowy router z równoważeniem obciążenia pasma

Producent: TP-Link

158,67 zł z VAT 129,00 zł netto

szt

MikroTik hEX lite (RB750r2)

MikroTik hEX lite (RB750r2)

5x portów Ethernet, mała plastikowa obudowa, 850MHz CPU, 64MB RAM, router z funkcją Multiprotocol Label Switching, RouterOS L4

Producent: MikroTik

179,52 zł z VAT 145,95 zł netto

szt

Tenda W18E

NOWOŚĆ!

Tenda W18E

Gigabitowy bezprzewodowy router hotspot AC1200 z równoważeniem obciążenia pasma

Producent: Tenda

195,00 zł z VAT 158,54 zł netto

szt

TP-Link XC220-G3v terminal GPON

NOWOŚĆ!

TP-Link XC220-G3v terminal GPON

Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC; bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router AC1200; VoIP.
Posiada 4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny (RJ11)

Producent: TP-Link

224,60 zł z VAT 182,60 zł netto

szt

TP-Link TL-R480T+

TP-Link TL-R480T+

Szerokopasmowy router z równoważeniem obciążenia pasma

Producent: TP-Link

233,69 zł z VAT 189,99 zł netto

szt

Tenda W20E

NOWOŚĆ!

Tenda W20E

Gigabitowy bezprzewodowy router AC1350 z równoważeniem obciążenia pasma

Producent: Tenda

240,00 zł z VAT 195,12 zł netto

szt

TP-Link ER605 (TL-R605)

TP-Link ER605 (TL-R605)

Gigabitowy router VPN Omada, Multi-WAN z możliwością centralnego zarządzania

Producent: TP-Link

245,88 zł z VAT 199,90 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

5x portów Ethernet z wyjściem PoE na 4 portach, USB, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

251,44 zł z VAT 204,42 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

251,44 zł z VAT 204,42 zł netto

szt

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

5x LAN, 64MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

287,70 zł z VAT 233,90 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

344,40 zł z VAT 280,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Teltonika RUT300 router (RUT300000000)

NOWOŚĆ!

Teltonika RUT300 router (RUT300000000)

Solidny i wydajny router przemysłowy, wyposażony w 5x portów Fast Ethernet i port USB

Producent: Teltonika

362,05 zł z VAT 294,35 zł netto

szt

Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway

WYPRZEDAŻ

Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway

WISP/Hotel Multi-WAN Gigabit Hotspot Gateway.

Producent: Wisnetworks

367,77 zł z VAT 510,45 zł 299,00 zł netto

szt

Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)

Ubiquiti EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)

5x Gigabit Ethernet, 1x SFP

Producent: Ubiquiti Networks

385,30 zł z VAT 313,25 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

398,15 zł z VAT 323,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

419,57 zł z VAT 341,11 zł netto

szt

MikroTik RB2011L-RM, RB2011iL-RM

MikroTik RB2011L-RM, RB2011iL-RM

5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM DEMO

Producent: MikroTik

419,57 zł z VAT 341,11 zł netto

szt

TP-Link OC200 Kontroler Omada Cloud

TP-Link OC200 Kontroler Omada Cloud

Kontroler do centralnego zarządzania siecią

Producent: TP-Link

441,57 zł z VAT 359,00 zł netto

szt