WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
Wyszukiwarka (odnaleziono: 365) nowe wyszukiwanie

TP-Link UC400

TP-Link UC400

Adapter SuperSpeed USB-C do USB-A 3.0

Producent: TP-Link

24,00 zł z VAT 19,51 zł netto

szt

TP-Link TL-WN725N

TP-Link TL-WN725N

Nano bezprzewodowa karta sieciowa USB, 150Mb/s

Producent: TP-Link

33,09 zł z VAT 26,90 zł netto

szt

TP-Link UB400

TP-Link UB400

Nano karta USB Bluetooth 4.0

Producent: TP-Link

35,67 zł z VAT 29,00 zł netto

szt

TP-Link LS1005

TP-Link LS1005

Niezarządzalny switch LiteWave typu desktop, wyposażony w 5 portów 10/100 Mb/s Fast Ethernet

Producent: TP-Link

36,29 zł z VAT 29,50 zł netto

szt

TP-Link TL-WN821N

TP-Link TL-WN821N

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n, 2T2R MIMO

Producent: TP-Link

41,70 zł z VAT 33,90 zł netto

szt

TP-Link UB500

TP-Link UB500

Nano karta USB Bluetooth 5.0

Producent: TP-Link

42,00 zł z VAT 34,15 zł netto

szt

TP-Link TL-WN823N

TP-Link TL-WN823N

Mini bezprzewodowa karta sieciowa USB, standard N, 300 Mb/s

Producent: TP-Link

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

TP-Link UE200

TP-Link UE200

Karta sieciowa Ethernet 100Mb/s do USB 2.0

Producent: TP-Link

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

TP-Link LS1008

TP-Link LS1008

Niezarządzalny switch LiteWave typu desktop, wyposażony w 8 portów 10/100 Mb/s Fast Ethernet

Producent: TP-Link

44,90 zł z VAT 36,50 zł netto

szt

TP-Link Tapo L510E

TP-Link Tapo L510E

Bezprzewodowa żarówka LED Smart Wi-Fi ze ściemniaczem, 806 lm, 2700 K

Producent: TP-Link

45,51 zł z VAT 37,00 zł netto

szt

TP-Link TL-WN722N

TP-Link TL-WN722N

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n ze złączem RP-SMA/ż, zewnętrzną anteną 4 dBi, 1T1R MIMO

Producent: TP-Link

47,48 zł z VAT 38,60 zł netto

szt

TP-Link TL-WN781ND

TP-Link TL-WN781ND

Karta radiowa PCI Express w standardzie 802.11b/g/n ze złączem RP-SMA/ż i zewnętrzną anteną 2 dBi, 1T1R MIMO

Producent: TP-Link

47,85 zł z VAT 38,90 zł netto

szt

TP-Link TG-3468

TP-Link TG-3468

Karta sieciowa PCI Express Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

49,19 zł z VAT 39,99 zł netto

szt

TP-Link TL-SF1005D

TP-Link TL-SF1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

50,43 zł z VAT 41,00 zł netto

szt

TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

1000Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

TP-Link UH400 4-portowy Hub USB 3.0

TP-Link UH400 4-portowy Hub USB 3.0

4-portowy Hub USB 3.0.

Producent: TP-Link

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

TP-Link Archer T2U Nano

TP-Link Archer T2U Nano

Dwupasmowa bezprzewodowa karta sieciowa USB, AC600.

Producent: TP-Link

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

TP-Link Tapo L530E

TP-Link Tapo L530E

Bezprzewodowa żarówka LED Smart Wi-Fi ze zmiennym kolorem światła, 806 lm, 2,500-6,500K i 16 000 000 odcieniami koloru do wyboru

Producent: TP-Link

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

TP-Link Tapo P100 mini Smart Plug WiFi

TP-Link Tapo P100 mini Smart Plug WiFi

Inteligentna wtyczka Wi-Fi

Producent: TP-Link

61,49 zł z VAT 49,99 zł netto

szt