WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TG-3468

Producent: TP-Link

43,91 zł z VAT 35,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Gigabitowa karta sieciowa TG-3468 10/100/1000Mb/s to zaawansowany, oszczędny adapter z 32 bitowym złączem PCIe. Urządzenie spełnia wymagania specyfikacji IEEE 802.3, IEEE 802.3u oraz IEEE 802.3ab.
 
Najważniejsze cechy:
  • Funkcja Wake-on-LAN
  • Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX)
  • Wsparcie standardu kontroli przepustowości dla trybu pełnego dupleksu (IEEE802.3x) oraz funkcji backpressuer dla trybu pół dupleksu
  • Wsparcie trybu zaufanego warstwy 2 (znakowanie IEEE 802.1p) oraz tagowania VLAN
  • Oszczędność energii
  • Obsługa systemów Windows XP 32/64bit, Vista 32/64bit, Windows7 32/64bit

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

23,74 zł z VAT 19,30 zł netto

szt

RouterBoard RB2011LS-IN, RB2011iLS-IN, 1x SFP, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

RouterBoard RB2011LS-IN, RB2011iLS-IN, 1x SFP, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

RouterBoard 2011LS to pierwszy produkt firmy Mikrotik posiadający gniazdo na wkładki Gigabit SFP, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

403,08 zł z VAT 327,71 zł netto

szt

RouterBoard cAP Lite (RBcAPL-2nD)

RouterBoard cAP Lite (RBcAPL-2nD)

802.11b/g/n dual chain, dwie anteny o zysku 1.5 dBi każda, port 10/100 Mb/s Ethernet, pamięć 64 MB RAM

Producent: MikroTik

104,70 zł z VAT 85,12 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link UE200

TP-Link UE200

Karta sieciowa Ethernet 100Mb/s do USB 2.0

Producent: TP-Link

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

szt

TotoLink N150PE Wireless PCIe 150Mbps

BESTSELLER

TotoLink N150PE Wireless PCIe 150Mbps

Karta radiowa PCI-E w standardzie 802.11b/g/n ze złączem RP-SMA/ż, zewnętrzną anteną 4 dBi, 1T1R MIMO

Producent: TotoLink

35,89 zł z VAT 29,18 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator