WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik hEX (RB750Gr3)

Producent: MikroTik

262,79 zł z VAT 213,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard hEX to nowa wersja RouterBoarda 750G. Jest małym i tanim routerem SOHO w plastikowej obudowie. Posiada 5 portów Gigabit Ethernet, port USB, slot karty microSD oraz system RouterOS z licencją level 4. Procesor MIPS 1004Kc V2.15 880MHz, 256MB pamięci DDR SDRAM oraz wbudowany chip pamięci NAND o pojemności 16MB gwarantują wysoką wydajność i niezawodność urządzenia. hEX wspiera sprzętowe szyfrowanie IPsec (~470 Mb/s), a także oprogramowanie "The Dude". 

Jest to prawdopodobnie najkorzystniejszy cenowo router Gigabitowy z tak wysokim poziomem zarządzania i konfiguracji. Dzięki niewielkim rozmiarom i profesjonalnemu wyglądowi hEX idealnie nadaje się do zastosowań SOHO, czyli do domów czy niewielkich firm. Łączna przepustowość urządzenia dochodzi nawet do 1640 Mb/s, jest to wydajność wystarczająca do obsłużenia wielu klientów. 

W zestawie dołączony jest zasilacz 24 V, 0.38 A.

Najważniejsze cechy:
  • 5 gigabitowych portów Ethernet
  • wejście PoE na porcie 1 (napięcie 6 - 30 V)
  • obudowa typu desktop
  • slot na karty microSD
  • port USB 2.0
  • dwurdzeniowy procesor MT7621A (880 MHz)
  • 256 MB pamięci RAM
  • szyfrowanie IPSec
  • system RouterOS z licencją Level 4
hEX (RB750Gr3)
 
Procesor
MT7621A
Taktowanie
880 MHz
Ilość rdzeni procesora
2
Pamięć RAM
256 MB
Porty Ethernet
5 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s
Port USB
Tak, 2.0 (type A)
Slot na karty microSD
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Monitorowanie napięcia
Tak
Szyfrowanie sprzętowe
Tak
Wsparcie serwera Dude
Tak
Wejście PoE
Tak
Zakres napięcia wejściowego
8 - 30 V DC
Maksymalny pobór mocy
5 W
Wymiary
113 x 89 x 28 mm
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 4

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

344,55 zł z VAT 280,12 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

5x portów Ethernet z wyjściem PoE na 4 portach, USB, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

262,79 zł z VAT 213,65 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

424,84 zł z VAT 345,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik hEX lite (RB750r2)

MikroTik hEX lite (RB750r2)

5x portów Ethernet, mała plastikowa obudowa, 850MHz CPU, 64MB RAM, router z funkcją Multiprotocol Label Switching, RouterOS L4

Producent: MikroTik

187,62 zł z VAT 152,54 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-PA4010 kit

TP-Link TL-PA4010 kit

Zestaw dwóch nano transmiterów sieciowych AV600

Producent: TP-Link

150,50 zł z VAT 122,36 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (biały)

1,70 zł z VAT 1,38 zł netto

szt

Gniazdo DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

3,08 zł z VAT 2,50 zł netto

szt

TP-Link Archer T2U Nano

TP-Link Archer T2U Nano

Dwupasmowa bezprzewodowa karta sieciowa USB, AC600.

Producent: TP-Link

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS310-1G-5S-4S+IN

10-portowy switch typu desktop z 5x slotami SFP, 4x slotami SFP+, 1x portem Gigabit Ethernet (PoE-In)

Producent: MikroTik

906,51 zł z VAT 737,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Core Router CCR2116-12G-4S+

MikroTik Cloud Core Router CCR2116-12G-4S+

13x portów Gigabit Ethernet, 4x sloty SFP+ (10 Gb/s), slot PCIe M.2, 2x zasilacze redundantne, 16GB pamięci RAM DDR4, 16-rdzeniowy CPU AL73400 2 GHz, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

4 889,25 zł z VAT 3 975,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link XC220-G3v terminal GPON

TP-Link XC220-G3v terminal GPON

Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC; bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router AC1200; VoIP.
Posiada 4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny (RJ11)

Producent: TP-Link

224,97 zł z VAT 182,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator